در دانشگاه آزاد؛

دوره جدید جلسات پیش دفاع دانشجویان دکتری از ۴ دی شروع می شود

دوره جدید جلسات پیش دفاع دانشجویان دکتری از ۴ دی شروع می شود به گزارش این با من مشاور رئیس دانشگاه و مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز برگزاری پنجمین دوره جلسات پیش دفاع متمرکز دانشجویان دکتری از چهارم دیماه اطلاع داد.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه آزاد، محمد علی اکبری به زمان بندی برگزاری پنجمین دوره جلسات پیش دفاع متمرکز دانشجویان دکتری اشاره نمود و اظهار داشت: برپایه برنامه ریزی های انجام شده پنجمین دوره جلسات پیش دفاع متمرکز از چهارم دیماه شروع می شود.
وی تصریح کرد: دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی باید تا ساعت ۱۵: ۳۰ روز سه شنبه ۱۶ آذرماه مستندات خویش را در سامانه پژوهشیار بارگذاری کنند. واحدهای دانشگاهی هم موظفند تا ساعت ۱۵: ۳۰ روز چهارشنبه ۱۷ آذرماه دانشجویان حائز شرایط را در مرحله ۹ سامانه پژوهشیار قرار دهند.
علی اکبری تاکید کرد: ۲۱ تا ۲۳ آذرماه هم بعنوان زمان رزرو دانشجویان متقاضی شرکت در پنجمین دوره جلسات پیش دفاع متمرکز تعیین شده است. بر این اساس؛ دانشجویان می توانند با رفتن به سامانه وادافا به نشانی http: //vadafa.iauec.ac.ir مبادرت به رزرو تاریخ و زمان موردنظر خود برای برگزاری جلسه پیش دفاع متمرکز کنند.
مشاور رئیس دانشگاه و مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی در انتها تصریح کرد: واحدهای دانشگاهی باید تا آخر وقت اداری روز یکشنبه ۱۴ آذرماه تمامی مکاتبات در ارتباط با برگزاری جلسات پیش دفاع را با سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی انجام دهند.


منبع:

1400/07/01
23:23:31
5.0 / 5
279
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما