طی ۶ روز انجام می شود؛

واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی در دانشگاه شریف

واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی در دانشگاه شریف معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به شروع واکسیناسیون دانشجویان از روز گذشته اظهار داشت: واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی طی 6 روز انجام می شود.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، عمادالدین فاطمی زاده با بیان این که واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه از روز گذشته شروع شده و تا اختتام روز پنجشنبه این هفته ادامه دارد، اظهار داشت: اطلاع رسانی برای ثبت نام بوسیله تمام مجاری اطلاع رسانی دانشگاه و همین طور ایمیل دانشجویی انجام گرفته و ثبت نام دانشجویان از روز چهارشنبه گذشته شروع شد.
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با اعلان اینکه دانشجویان می توانند بوسیله ورود به سامانه آموزش با انتخاب زمان مورد نظر نوبت تزریق واکسن را دریافت نمایند، اشاره کرد: هم اکنون تزریق واکسن برای دانشجویان ساکن استانهای تهران و البرز شروع شده و اسامی دیگر دانشجویان در سامانه سلامت وزارت بهداشت ثبت شده است. بر این اساس، باتوجه به مخاطرات سفر، دانشجویان ساکن دیگر شهرها می توانند بعد از ثبت نام نسبت به انجام واکسیناسیون در شهر محل سکونت خود اقدام نمایند.
فاطمی زاده در ادامه اضافه کرد: واکسیناسیون طی ۶ روز انجام می شود، بدین سان که ۳ روز ابتدایی هفته دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی و ۳ روز پایانی دانشجویان مقطع کارشناسی واکسینه می شوند.
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف از تزریق روزانه ۹۰۰ دوز واکسن در دانشگاه آگاهی داد و اظهار داشت: واکسیناسیون از ساعت ۹ بامداد شروع می شود و تا ساعت ۱۶ ادامه دارد. باتوجه به ثبت نام دانشجویان پیش بینی می شود روزهای شنبه و سه شنبه شلوغ ترین روزها برای تزریق باشند.

1400/06/23
09:36:03
5.0 / 5
197
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما