مدیر ِآموزشی دانشگاه خبر داد؛

شروع کلاس های مجازی دانشجویان جدیدالورود امیرکبیر از شروع مهر

شروع کلاس های مجازی دانشجویان جدیدالورود امیرکبیر از شروع مهر به گزارش این با من مدیر آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: پیش بینی می نماییم ثبت نام دانشجویان جدید الورود دانشگاه در اواخر شهریورماه انجام و کلاس ها بصورت مجازی از شروع مهرماه شروع شود.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، عباس احمدی درباب نحوه بازگشایی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: باتوجه به میزان شیوع بیماری کرونا برنامه ریزی های صورت گرفته به نحوی است که دروس نظری بصورت مجازی و دروس عملی نیز به دو صورت حضوری فشرده یا ترکیبی (مجازی و حضوری) انجام خواهد شد.
وی اضافه کرد: برای سال تحصیلی آتی، ثبت نام اولیه برای دانشجویان ورودی ۹۹ و ماقبل آن انجام شده است که تا حالا ۵ هزار دانشجو در این مرحله ثبت نام کرده اند.
مدیر آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر عنوان کرد: در هر ترم تحصیلی ثبت نام در سه مرحله ثبت نام اولیه، ثبت نام تکمیلی و حذف و اضافه انجام می شود.
احمدی اشاره کرد: ثبت نام تکمیلی نیز هفته چهارم شهریورماه انجام می شود و برنامه ریزی شده تا سال تحصیلی جدید از ۲۷ شهریورماه شروع شود.
وی گفت: باتوجه به این که سازمان سنجش نتایج آزمون سراسری را سریع تر از سال قبل اعلام نمود بدین سبب پیش بینی می شود ثبت نام از دانشجویان ورودی جدید در اواخر شهریورماه انجام و از اوائل مهرماه نیز سال تحصیلی این دانشجویان شروع شود. هرساله دانشگاه صنعتی امیرکبیر حدود هزار و ۴۰۰ دانشجوی ورودی جدید دارد.
احمدی اظهار داشت: بر طبق برنامه ریزی های صورت گرفته دورس نظری بصورت مجازی و دروس عملی نیز بصورت حضوری فشرده یا ترکیبی(مجازی و حضوری) انجام می شود.
وی افزود: برنامه ریزی های آموزشی دانشگاه به نحوی انجام شده است که درصورت کاهش بیماری کرونا و تغییر رنگ بندی کرونائی بتوانیم قسمتی از دروس را بصورت حضوری برگزار نماییم.
مدیر آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اشاره کرد: تا حالا درباب امتحانات تصمیم گیری نشده و اگر شرایط فراهم باشد امتحانات حضوری و درصورت عدم وجود شرایط لازم امتحانات مانند گذشته بصورت مجازی انجام خواهد شد.


منبع:

1400/06/10
23:57:00
5.0 / 5
226
تگهای خبر: آزمون , آموزش , ثبت نام , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما