رئیس دانشگاه پیام نور اردبیل خبر داد؛

راه اندازی مرکز نیکوکاری پیام نور اردبیل در بورسیه دانشجویان

راه اندازی مرکز نیکوکاری پیام نور اردبیل در بورسیه دانشجویان به گزارش این با من رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل اظهار داشت: با راه اندازی مرکز نیکوکاری دانشگاه پیام نور اردبیل به همت خیرین و نیکوکاران، دانشجویان بی بضاعت برای تحصیل در این دانشگاه بورسیه می شوند.محمد فداییان در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: دانشگاه پیام نور رسالت عظیم آموزشی را به شکل فراگیر به عهده دارد تا جوانان این مرز و بوم از ظرفیت تحصیلی این دانشگاه با هزینه ای کمتر استفاده کنند.
وی خاطرنشان کرد: به ابتکار تعدادی از خیرین و افراد نیکوکار در استان اردبیل مراکز نیکوکاری دانشگاه پیام نور راه اندازی شده تا با استفاده از این ظرفیت دانشجویان بی بضاعت و نیازمند به مدت چهار سال در راه تحصیل خود بورسیه شوند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل اظهار داشت: تمام هزینه های تحصیلی این دانشجویان از راه ظرفیت مالی مراکز نیکوکاری تأمین و پرداخت خواهد شد تا آنها با خیال راحت بتوانند تحصیلی مجانی انجام دهند.
فداییان اضافه کرد: این حمایت و بورسیه مالی برای رشته های علوم قرآنی، فیزیک، ریاضی، زمین شناسی، فقه و مبانی و حقوق خواهد بود که دانشجویان در صورت تمایل برای بهره مندی از این بورسیه می توانند بمحض شروع سال تحصیلی به مرکز نیکوکاری پیام نور رجوع و مدارک لازم را دریافت نمایند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: تا پنجم شهریورماه فرصت ثبت نام برای علاقمندان فراهم شده تا با رفتن به سایت سنجش در انتخاب رشته بدون آزمون این دانشگاه شرکت کرده و پس از پذیرش از راه مرکز نیکوکاری مراحل بورسیه تحصیلی را انجام دهند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل افزود: علاقمندان برای تحصیل در دانشگاه پیام نور بدون محدودیت می توانند در رشته مورد نظر ثبت نام و پس از انجام مراحل قانونی نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند تا زمینه تحصیل آنها فراهم آید.


منبع:

1400/06/07
13:23:30
5.0 / 5
200
تگهای خبر: آزمون , آموزش , بورسیه , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما