بزرگترین مسابقه مدل سازی و بهینه سازی کشور

بزرگترین مسابقه مدل سازی و بهینه سازی کشور این با من: بزرگترین مسابقه مدل سازی و بهینه سازی کشور (OR Competition) با هدف آشنایی بیشتر دانشجویان و دانش ‏آموختگان با مسائل واقعی صنعت و نیز به چالش کشیدن مهارت‏ های آن‏ها در این عرصه به همت دانشکده مهندسی صنایع و سیستم های دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می گردد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، مدل سازی و بهینه سازی مجموعه دانش و‬ مهارت ‏هایی است که به تصمیم ‏سازان در دریافت تصمیمات بهینه یاری می‏ رساند. در نتیجه استفاده از این ابزارها، می ‏توان به دریافت تصمیماتی پرداخت که منجر به استفاده بهینه از منابع، کاهش هزینه‏ ها، کاهش مخاطرات و افزایش سود شود.
دکتر مهدی ایران‏پور، دبیر اجرایی بزرگترین مسابقه مدل سازی و بهینه سازی کشور در اینباره اظهار داشت: کار بر روی مسائل بهینه‏ سازی، در چارچوب یک مسابقه گروهی سبب می‏ شود شرکت‏ کنندگان علاوه بر محک زدن سطح علمی و مهارتی خود، رقابت مهیّجی را در این حوزه تجربه کنند و برگزاری این چالش در یک فضای تیمی، سبب تقویت مهارت‏های ارتباطی و کار گروهی شرکت‏ کنندگان خواهد شد.
دکتر ایران‏پور تصریح کرد: این مسابقه با همکاری تعدادی از اساتید برجسته دانشگاه های کشور و متخصصانی از صنعت برگزار می گردد و صنایع برتر کشور هم حامی این مسابقه هستند.
وی تاکید کرد: امید است این رویداد به تقویت ارتباط میان صنعت و دانشگاه منجر شود؛ ارتباطی که یکی از نتایج مثبت آن آشنایی و شناخت بیشتر از ظرفیت‏های دانش آموختگان دانشگاهی در جهت مرتفع ساختن موانع و حل مسائل صنعت است.
عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان اضافه کرد: شرکت کنندگان در این دوره از مسابقه، با دو سؤال روبرو خواهند بود. یکی از سؤالات عمومی است و سؤال دوم از جانب شرکت فولاد مبارکه اصفهان انتخاب شده است. اطلاعات بیشتر در مورد سؤالات و مهلت پاسخگویی به آن‏ها در وبسایت مسابقه و شبکه ‏های اجتماعی در دسترس علاقه‏ مندان قرار می‏ گیرد.
ایران‏پور افزود: برندگان مسابقه در سه رتبه تیمی برتر به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۸ میلیون تومان جایزه نقدی دریافت می ‏کنند.

وی ضمن اشاره به برگزاری مجموعه ای از کارگاه های آموزشی مجازی در حوزه بهینه‬ ‏سازی در طول برگزاری این مسابقه، خاطرنشان کرد: حضور در این کارگاه ‏ها برای شرکت ‏کنندگان در مسابقه مجانی بوده و همینطور به شرکت‏ کنندگان، گواهی حضور در کارگاه اعطاء می‏ شود.
دبیر اجرایی بزرگترین مسابقه مدل سازی و بهینه سازی کشور در انتها با دعوت از همه علاقه مندان به حوزه بهینه‏ سازی جهت شرکت در این مسابقه اظهار داشت: ثبت نام الان شروع شده و آخرین فرصت ثبت نام، ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ است.
به نقل از وزارت علوم، علاقه‏ مندان به حوزه‏ های بهینه‏ سازی می توانند برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر به وب‏‬ سایت مسابقه به آدرس https: //orcompetition.ir رجوع کنند.

منبع:

1400/05/31
23:35:59
5.0 / 5
198
تگهای خبر: آموزش , اساتید , اطلاعات , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما