رئیس صندوق رفاه خبر داد؛

جزئیات طرح تشویقی برای دانش آموختگان بدهکار به صندوق رفاه

جزئیات طرح تشویقی برای دانش آموختگان بدهکار به صندوق رفاه به گزارش این با من رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از تصویب طرح تشویقی برای دانش آموختگان بدهکار به صندوق اطلاع داد و اظهار داشت: جزئیات طرح طی روزهای آینده اعلام می شود.ناصر مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به طرح تشویقی برای دانش آموختگان بدهکار به صندوق اظهار داشت: این طرح توسط هیأت امنای صندوق به تصویب رسیده و بندهای مختلفی در این طرح مصوب شده است.
وی افزود: مصوبات این طرح بیشتر در مورد دانش آموختگانی است که قسط های معوق داشته و به علت عدم پرداخت بموقع، برپایه مقررات صندوق باید اقساط خویش را یک جا پرداخت کنند، برای این دانش آموختگان در دو الی سه گروه، مشوق ها، تخفیف ها و بخشودگی هایی پیشبینی شده است که جزئیات آن طی روزهای آینده به اطلاع تمامی دانش آموختگان خواهد رسید.
مطیعی ضمن اشاره به افزایش ۲ برابری وام تحصیلی دانشجویان متأهل، اضافه کرد: مصوبه دیگر هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان در مورد دانشجویان متأهل بود که بر این اساس، وام تحصیلی دانشجویان متأهل ۲ برابر دانشجویان مجرد تصویب گردید که این مصوبه هم از مهر ۱۴۰۰ عملیاتی خواهد شد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم درباره اسکان دانشجویان در خوابگاه ها در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: اسکان دانشجویان در خوابگاه ها به نحوه پیشرفت برنامه واکسیناسیون دانشجویان و دانشگاهیان بستگی دارد.
وی افزود: چگونگی حضور دانشجویان در دانشگاه ها و خوابگاه ها و این که چه گروه هایی از دانشجویان حضوری و چه گروه هایی مجازی خواهند بود بستگی به پیشرفت واکسیناسیون و برنامه ستاد ملی کرونا دارد.


منبع:

1400/05/27
14:21:36
5.0 / 5
176
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما