رئیس دانشگاه تهران خبر داد؛

وزارت علوم لیست دانشجویان را برای واکسیناسیون از دانشگاه ها درخواست نمود

وزارت علوم لیست دانشجویان را برای واکسیناسیون از دانشگاه ها درخواست نمود این با من: رییس دانشگاه تهران اظهار داشت: وزارت علوم اسامی کلیه دانشجویان دانشگاه را به تفکیک مقطع تحصیلی درخواست کرده است تا برنامه ریزی لازم برای واکسیناسیون دانشجویان را انجام دهد.محمود نیلی احمد آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان شروع واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه تهران اظهار داشت: شروع واکسیناسیون دانشجویان بستگی به نظر ستاد ملی کرونا دارد.
وی افزود: هر زمانی که ستاد ملی کرونا اعلام نماید، واکسیناسیون دانشجویان انجام می شود، وزارت علوم اسامی کلیه دانشجویان دانشگاه را به تفکیک مقطع تحصیلی درخواست کرده است تا برنامه ریزی لازم برای واکسیناسیون دانشجویان را انجام دهد.
رئیس دانشگاه تهران اضافه کرد: وزارت علوم نیز خود با ستاد ملی کرونا هماهنگ کرده و برمبنای اولویت هایی که ستاد اعلام می کند واکسیناسیون دانشجویان را ابلاغ خواهدنمود.
وی با اعلان اینکه دانشجویان در محل زندگی خود واکسینه می شوند اضافه کرد: هم اکنون واکسیناسیون اساتید بدون محدودیت سنی شروع شده و واکسیناسیون کارکنان دانشگاه نیز باتوجه به شرایط سنی که ستاد اعلام نموده است انجام می شود.
رئیس دانشگاه تهران همین طور شایعه استعفای خودرا رد کرد و اظهار داشت: چنین موضوعی مطرح نبوده است.


منبع:

1400/05/17
15:53:49
5.0 / 5
640
تگهای خبر: اساتید , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما