رئیس صندوق رفاه خبرداد؛

شرایط بازگشایی خوابگاه ها و عرضه غذا در سال تحصیلی جدید

شرایط بازگشایی خوابگاه ها و عرضه غذا در سال تحصیلی جدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت: عرضه خدمات در مورد بازگشایی خوابگاه ها و عرضه غذا به دانشجویان در سال تحصیلی جدید به روند واکسیناسیون دانشگاهیان و نظر ستاد کرونا بستگی دارد.ناصر مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره برنامه ریزی در مورد بازگشایی خوابگاه ها و عرضه غذا به دانشجویان برای سال تحصیلی جدید اظهار داشت: پیشبینی هایی در زمینه های مذکور انجام گرفته و پیشنهاداتی با دریافت نظر از معاونان دانشجویی و دبیران مناطق به هیأت امنا صندوق عرضه شده است که بعد از بررسی و تأیید، اطلاع رسانی خواهد شد.
وی افزود: البته تمام این برنامه ریزی های صورت گرفته به تصمیم ستاد ملی کرونا و روند پیشرفت واکسیناسیون اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه ها بستگی دارد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اضافه کرد: بر مبنای اعلام ستاد ملی کرونا واکسیناسیون دانشگاهیان از مرداد ماه شروع شده و تا آذرماه ادامه خواهد داشت.
وی افزود: حال این که تا چه اندازه مقدمات واکسیناسیون دانشگاهیان فراهم گردد در شروع سال تحصیلی در ترم مهرماه سالجاری تاثیر داشته و مشخص می کند که با چه میزان آموزش حضوری و چه میزان آموزش مجازی مواجه خواهیم بود.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان اضافه کرد: با عنایت به این که واکسیناسیون دانشگاهیان تا آذرماه ادامه خواهد داشت، ازاین رو همه دانشگاهیان واکسینه نخواهند بود و نمی توان دانشجویانی که واکسینه نشده اند را پذیرفت.
وی افزود: امیدواریم مقدمات آموزش حضوری دانشجویان از مهرماه فراهم گردد چون که امکانات آموزشی دانشگاه با یک لپ تاپ و یا گوشی هوشمند خیلی فرق می کند.
مطیعی درباره عدم تأمین بودجه طرح ارتقا خوابگاه های دانشجویی هم اظهار داشت: بحثی در مورد عدم تأمین بودجه وجود ندارد و مشکلی در مورد تأمین منابع نداریم فقط بحث این بود چقدر باید تأمین منابع صورت گیرد که پس از جواب کمیسیون دائمی هیأت امنا اقدام می نماییم.

1400/05/05
12:46:43
5.0 / 5
464
تگهای خبر: آموزش , اساتید , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما