رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها:

سند ملی ازدواج دانشگاهیان در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب گردید

سند ملی ازدواج دانشگاهیان در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب گردید رییس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها از تصویب سند ملی ازدواج دانشگاهیان در شورای عالی انقلاب فرهنگی آگاهی داد و اظهار داشت: بر طبق این سند شاهد سرعت بخشی به ازدواج دانشگاهیان خواهیم بود.حجت الاسلام مصطفی رستمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جزییات سند ملی ازدواج دانشگاهیان اظهار داشت: سند ملی ازدواج دانشگاهیان در شورای اسلامی شدن دانشگاه ها تصویب گردید و همین طور در نوبت دو هفته ای شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار گرفته و آنجا هم به تصویب اعضای شورا رسید.
وی افزود: هم اکنون این سند، سند مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی است، در گذشته در زمینه ازدواج دانشجویی سندی نداشتیم، یعنی منشوری نداشتیم که مجموعه دستگاهها و ظرفیت های کشور را که برای تسهیل امر ازدواج به خدمت بگیرد، قسمتی از کارهای مربوط به ازدواج دانشجویی را نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها از چند دهه قبل بر عهده گرفته و همان را پیگیری می کرد.
رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها اضافه کرد: دانشگاه ها و آموزش عالی هم در حد و سع خود به نهاد برای انجام این فعالیت ها کمک کرده و همکاری می کردند، اتفاقی که در این سند افتاده این است که مجموعه اهداف، مجموعه اعضا و مجموعه وظایفی را برای رسیدن به اهداف تعریف کرده است که ارتباط بین مجموعه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و آموزشی کشور را برای سرعت بخشی به ازدواج دانشگاهیان مشخص کرده است.
وی افزود: دولت به این نیاز به خوبی واقف است و دستگاهها نیز قول داده اند. ما اطمینان داریم به لطف خداوند اتفاقات خوبی را در عرصه ازدواج دانشگاهیان شاهد باشیم.

1400/05/02
11:59:48
5.0 / 5
335
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما