با برگزاری رویدادی محقق خواهد شد

محصولات آموزشی نانو ساماندهی می شود

محصولات آموزشی نانو ساماندهی می شود به گزارش این با من رویدادی برای ساماندهی و کمک به ارتقای کمی و کیفیت محصولات آموزشی در حوزه نانو برگزار می گردد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، رویداد «بازآتک» رویدادی است که با تلفیق سه مؤلفه "بازی و سرگرمی"، "آموزش" و "فناوری نانو" و با هدف ساماندهی و کمک به ارتقای کمی و کیفیت محصولات آموزشی در حوزه نانو برگزار می گردد و طی آن برنامه "ساماندهی و توسعه محصولات آموزشی فناوری نانو" طراحی شده، مورد ارزیابی قرار می گیرد.
صاحبان ایده یا محصول اولیه جهت شرکت در این رویداد فناورانه می ­توانند فرم­ های ثبت نام را تکمیل کرده و به همراه رزومه و مستندات طرح، به دبیرخانه رویداد به آدرس ایمیل Nep@nano.ir حداکثر تا تاریخ ۳۱ مردادماه سال ۱۴۰۰ ارسال نمایند.
بعد از انجام ارزیابی اولیه مستندات دریافتی در دبیرخانه، طرح­ های منتخب برای داوری نهایی دعوت خواهند شد؛ در صورت دریافت تایید کمیته داوران، ایده‏ ها و محصولات منتخب در فرایند توسعه محصول وارد می ‏شوند و زیر نظر راهبر (منتور) مورد تایید واحد ارزیابی و توسعه محصولات آموزشی نانو، فعالیت خویش را تا رسیدن به یک نمونه اولیه قابل عرضه برای جذب سرمایه‏ گذار ادامه خواهند داد.
در راه توسعه ایده و محصول، هر یک از تیم­ های منتخب می­ توانند از خدمات حمایتی بهره ­مند شده و برپایه گزارش عملکرد مستند، به ادامه فعالیت بپردازند.
ایده‏ ها و محصولات آموزشی هدف در این رویداد می بایست در محورهای "ترویج و آموزش مفاهیم و مبانی فناوری نانو"، "آموزش کاربردهای فناوری نانو، شبیه­ سازی دستگاه ها و تجهیزات نانو"، "شبیه ­سازی فرایند تولید نانو مواد و محصولات نانو" و "آموزش و معرفی کاربردهای فناوری نانو در ترکیب با سایر فناوری‏ های نوین (فناوری‏ های همگرا یا NBICs)" باشند.
همینطور ایده‏ ها و محصولات باید در چارچوب ­های اسباب­ بازی، بسته ­آموزشی (کیت)، نرم ­افزار و اپلیکیشن آموزشی (ثبت نام از راه رویداد جایزه بازی های جدی)، بازی‏ دیجیتال (ثبت نام از راه رویداد جایزه بازی­ های جدی) و تجهیزات آموزشی باشند.
بر مبنای برنامه زمان بندی شده، نتایج نهایی در روز ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰ و حداکثر زمان آغاز پروژه توسعه محصولات تا ۲۰ آذرماه ۱۴۰۰ و آخر پروژه و دستیابی به محصولات هدف تا ۲۰ اسفندماه ۱۴۰۰ تعیین شده است.
طرح ­های نهایی در صورت موفقیت، به سرمایه ­گذاران تخصصی در حوزه محصولات آموزشی، سرگرمی و اسباب­ بازی معرفی شده و شرایط لازم برای عقد قرارداد سرمایه گذاری با حمایت ستاد ویژه فناوری‏ نانو و سایر نهادهای مشارکت‏ کننده در این رویداد فراهم خواهد شد.
به نقل از ستاد نانو، ایده ها و محصولات آموزشی نانو در چارچوب نرم افزار و اپلیکیشن آموزشی و همینطور بازی ‏های دیجیتال می ‏بایست از راه «رویداد جایزه بازی های جدی» بنیاد ملی بازی های کامپیوتری به آدرس https: //survey.porsline.ir/s/wlXjCQE ثبت نام کرده و برپایه فرایند این رویداد، پیگیر مراحل توسعه محصول خود در زمینه آموزش مفاهیم و کاربردهای فناوری نانو باشند.1400/04/31
14:15:05
5.0 / 5
229
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما