براساس اعلام صندوق رفاه؛

تمدید مهلت ثبت نام وام ویژه دكتری از منابع بانكی تا اختتام تیر

تمدید مهلت ثبت نام وام ویژه دكتری از منابع بانكی تا اختتام تیر برمبنای اعلام صندوق رفاه دانشجویان، مهلت ثبت نام وام ویژه دکتری از منابع بانکی تا اختتام تیرماه تمدید گردید.به گزارش این با من به نقل از مهر، دانشجویان متقاضی وام ویژه دکتری از منابع بانکی تا اختتام تیرماه ۱۴۰۰ فرصت دارند برای دریافت وام دکتری سه ماهه تابستان، ثبت نام کنند.
وام ویژه دکتری به دو روش پرداخت می شود، در روش اول وام ویژه دکتری از منابع صندوق رفاه دانشجویان پرداخت می شود که این دانشجویان تا ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ برای ثبت نام وام مذکور فرصت داشتند که زمان آن به پایان رسیده است و در روش دوم وام ویژه دکتری از بانک طرف تعهد صندوق پرداخت می شود که فرصت ثبت نام برای این دانشجویان تا اختتام تیرماه تمدید گردید.
امسال وام ویژه دکتری از ماهانه ۷۰۰ هزار تومان به یک میلیون تومان در ماه افزایش پیدا کرد.
بر اساس این گزارش، همین طور برای سال تحصیلی جدید پیشنهاد افزایش ۴ وام تحصیلی، شهریه، ودیعه مسکن و ضروری به هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ارائه شده که در مردادماه سال جاری بررسی خواهد شد.
جلسه هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم مرداد ماه سال جاری برگزار می گردد و در صورت تصویب هیأت امنا، ۴ وام مذکور برای سال تحصیلی مهرماه ۱۴۰۰ افزایش خواهند داشت.

1400/04/28
08:49:46
5.0 / 5
526
تگهای خبر: ثبت نام , دانشجو , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما