دانشگاه قم میزبان سی و ششمین جشنواره ملی قرآن دانشجویان كشور شد

دانشگاه قم میزبان سی و ششمین جشنواره ملی قرآن دانشجویان كشور شد این با من: سی و ششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور امسال به میزبانی دانشگاه قم انجام می شود.به گزارش این با من به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، شورای سیاستگذاری سی و ششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور روز دوشنبه مورخ ۱۴ تیرماه ۱۴۰۰ در سالن جلسات معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اجرا شد. در این نشست لوح میزبانی سی و ششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور به ریاست دانشگاه قم اعطا شد.
در متن این حکم آمده است:
خدمت در آستان پرفیض و قدسی قرآن کریم، بی شک سعادتی بی بدیل و افتخاری والاست. بر این اساس، نظر بمراتب تعهد و سوابق ارزشمندتان، بعنوان «رئیس سی و ششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور» منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و برنامه ریزی و نظارت مناسب و بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص دانشگاه، در امتداد هرچه پربارتر برگزار نمودن جشنواره موفق و مؤید باشید.
مرحله دانشگاهی سی و ششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور از اردیبهشت ماه سال جاری شروع شده و مرحله سراسری نیز در در دانشگاه صنعتی امیرکبیر انجام خواهد شد.


منبع:

1400/04/24
15:56:13
5.0 / 5
288
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما