با حمایت صندوق نوآوری انجام می شود؛

فراخوان شناسایی فناوران حوزه های پایین دستی مس

فراخوان شناسایی فناوران حوزه های پایین دستی مس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای «شناسایی فناوران، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های فعال در زمینه های پایین دستی مس» جهت توسعه این صنعت فراخوان داد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، فراخوان «شناسایی فناوران، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های فعال در زمینه های پایین دستی مس» از طرف صندوق نوآوری وشکوفایی و با هدف توسعه صنایع پایین دستی مس شامل فویل های مسی، سیم های مسی اندود شده، کلدهای با مس، شبکه های مسی برای صنعت آبزی پروری، اجزا و قطعات تولید شده از مس در تجهیزات فتوولتائیک، تیوب های مسی مورد استفاده در صنایع بزرگ فلزی(ویژه فولادسازی)، قطعات مسی برای کاربرد در خودرو های برقی و سایر محصولات مبتنی بر آلیاژهای پیشرفته مسی منتشر گردید.
فناوران، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ هایی که در هر یک از حوزه های بالا دارای «سابقه پژوهشی و طرح های قابل اجرا»، «دانش فنی» یا محصول هستند، می توانند در این فراخوان شرکت کرده و بعد از ارزیابی و تایید صندوق نوآوری، از خدمات مشورتی و تسهیل گری نوآوری و شکوفایی برای توسعه، تجاری سازی و تولید انبوه محصول خود استفاده کنند.
گفتنی است، شرکت در این فراخوان برای همه علاقمندان (اعم از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه ها، اعضای هیات علمی دانشگاه ها و پژوهشگاه ها، مخترعان، شرکت های دانش بنیان، فناور، استارت آپ ها و...) آزاد و رایگان است.
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری وشکوفایی، علاقمندان شرکت در این فراخوان جهت ثبت نام می توانند تا ۲۰ تیر ماه امسال، پروپوزال را بوسیله لینک https: //cbd.inif.ir/-/copper دریافت و بعد از تکمیل، به آدرس ایمیل info@karizetemad.ir ارسال نمایند.1400/04/19
12:16:25
5.0 / 5
271
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما