دانشجویان آمریكایی از ماسك زدن خلاص می شوند!

دانشجویان آمریكایی از ماسك زدن خلاص می شوند! دانشگاه میشیگان اعلام نمود آن دسته از دانشجویان این دانشگاه که در مقابل کرونا واکسینه شده اند، می توانند ترم آتی بدون ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در دانشگاه حضور پیدا کنند.


به گزارش این با من به نقل از ام لایو، دانشگاه میشیگان در آمریکا اعلام نمود: آن دسته از دانشجویانی که به صورت کامل در مقابل کووید-۱۹ واکسینه شده اند، دیگر نیازی نیست در سایر محوطه دانشگاه ماسک بزنند و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمایند.
بدین ترتیب، با تغییر رویکرد دانشگاه میشیگان در مقابل پاندمی کووید-۱۹، لازم است دانشجویان واکسیناسیون خویش را به دانشگاه ارسال نمایند.
مسؤلان دانشگاه میشیگان اعلام نمودند آن دسته از افرادی که واکسن نزده اند و یا اطلاعات واکسیناسیون خویش را ارسال نکرده اند، اجازه ندارند قوانین کرونایی را زیرپا بگذارند و باید فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمایند و ماسک زدن را ادامه دهند.
بعد از آنکه جامعه دانشگاهی میشیگان اطلاعات واکسیناسیون خویش را ارسال کردند، یک ایمیل تایید یا عدم تایید از جانب دانشگاه برای آنها ارسال می شود.
"مارک شیسل" رئیس این دانشگاه اظهار نمود: خوشحالیم که در دوران پاندمی کووید-۱۹، در روند مقابله با این بیماری پیشرفت داشته ایم و برداشتن ماسک و عدم توجه به فاصله گذاری اجتماعی در افراد واکسینه شده همچون این اقدامات مهم بوده است که سبب می شود ما حضور فیزیکی دانشجویان را از سر گیریم.
وی افزود: واکسن کووید-۱۹ ایمن است و ما همه را تشویق می نماییم واکسن بزنند تا این بیماری تا ترم پاییز به صورت کامل تری مدیریت شود.
در این میان، اگر دانشجویان اطلاعات واکسیناسیون خویش را برای دانشگاه ارسال کنند، دانشگاه برای آنها جوایز فرهنگی و ورزشی هم در نظر گرفته است.
تاکنون، واکسیناسیون بیشتر از ۲۱ هزار و ۴۰۰ دانشجوی این دانشگاه تایید شده است.
به گزارش این با من به نقل از ایسنا، "مارک شلیسل" پیش از این گفته بود که آموزش حضوری دانشگاه در سه پردیس در فصل پاییز، از سر گرفته می شود.
علاوه بر مسؤلان دانشگاه، دانشجویان این دانشگاه هم به فکر حفظ سلامتی خود هستند و تیم های دانشجویی دانشگاه "میشیگان" ۸۹ پیشنهاد را در شش گروه به دانشگاه عرضه دادند. هدف از این پیشنهادات که بعنوان بخشی از چالش های "کووید-۱۹" است، کمک به حفظ سلامتی دانشجویان در ترم پاییز است.
منبع:

1400/04/18
14:28:34
5.0 / 5
338
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما