رئیس صندوق رفاه دانشجویان:

عرضه پیشنهاد افزایش 4 وام دانشجویی برای مهر 1400

عرضه پیشنهاد افزایش 4 وام دانشجویی برای مهر 1400 به گزارش این با من رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از پیشنهاد افزایش ۴ وام دانشجویی برای مهر ۱۴۰۰ اطلاع داد و اظهار داشت: افزایش چهار وام دانشجویی مذکور در جلسه هیات امنا صندوق در مردادماه سالجاری بررسی می شود.


ناصر مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به افزایش وام های دانشجویی در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: پیشنهاد افزایش ۴ وام تحصیلی، شهریه، ودیعه مسکن و ضروری به هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم عرضه شده است.
وی افزود: جلسه هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم مرداد ماه سالجاری برگزار می گردد و در صورت تصویب هیأت امنا، ۴ وام مذکور برای سال تحصیلی مهرماه ۱۴۰۰ افزایش خواهند داشت.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم درباره میزان افزایش ۴ وام مذکور اظهار داشت: با عنایت به این که جلسه هیأت امنا هنوز تشکیل نشده است نمی توان اظهار داشت که به چه میزانی وام ها افزایش خواهند داشت.
مطیعی درباره اعتبار پیشبینی شده برای پرداخت وام های نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اظهار داشت: برای نیمسال دوم سال تحصیلی حدود ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
وی اضافه کرد: این اعتبار برای پنج نوع وام تحصیلی، وام شهریه، وام ودیعه مسکن، وام ویژه دکتری و وام ضروری در نظر گرفته شده است و اگر نیاز باشد درصدی را هم مجدد پیشبینی می شود.


منبع:

1400/04/10
22:38:41
5.0 / 5
563
تگهای خبر: دانشجو , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما