دانشگاه آزاد اعلام كرد

فردا، آخرین فرصت دریافت برگه اطلاعات مصاحبه دكتری

فردا، آخرین فرصت دریافت برگه اطلاعات مصاحبه دكتری داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد تا فردا فرصت دارند جهت دریافت برگه اطلاعات خود به منظور ورود به جلسه مصاحبه مجازی اقدام نمایند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، داوطلبان دعوت شده به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰ و دوره بدون آزمون این مقطع ویژه استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه اقدام نموده اند و همینطور ثبت نام کنندگان آزمون اختصاصی واحدهای ارس، کیش و امارات، تا فردا ۲۹ خرداد ماه فرصت دارند جهت دریافت برگه اطلاعات به منظور ورود به جلسه مصاحبه مجازی دوره دکتری تخصصی به پایگاه اینترنتی به آدرس www.azmoon.org رجوع کنند.
داوطلبان لازم است ضمن دریافت نرم افزارهای مورد نیاز به منظور شرکت در مصاحبه مجازی از راه سامانه فوق نسبت به نصب آنها اقدام نمایند.
تاریخ و زمان مصاحبه مجازی هر داوطلب در برگه اطلاعات ورود به جلسه مصاحبه مجازی درج شده است و داوطلبان لازم است حداقل ۳۰ دقیقه پیش از زمان مندرج در برگه با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود به سامانه مصاحبه وارد شوند.
بنا به اعلام مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، از آنجایی که مصاحبه مجازی یک جلسه رسمی به حساب می آید، بنابراین لازم است در محیطی آرام و بدون سر و صدا با پوشش مناسب برگزار گردد. ضمناً به منظور شرکت در مصاحبه مجازی وجود دوربین (webcam) بر روی کامپیوتر و همینطور روشن بودن آن به همراه میکروفون در طول زمان مصاحبه الزامی است.
همینطور سفارش شده به منظور پیشگیری از اکوی صدا در طول زمان مصاحبه استفاده از هدفون/ هدست در طول زمان مصاحبه سفارش می شود.
مصاحبه مجازی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰ و دوره بدون آزمون این مقطع ویژه استعدادهای درخشان و همینطور داوطلبان آزمون اختصاصی واحدهای ارس، کیش و امارات تا روز پنج شنبه مورخ ۱۷ تیر ماه ادامه خواهد داشت.
منبع:

1400/03/28
21:00:02
5.0 / 5
534
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما