در دانشگاه آزاد؛

افتتاح سامانه ثبت درخواست ها و مشكلات دانشجویان بین المللی

افتتاح سامانه ثبت درخواست ها و مشكلات دانشجویان بین المللی مدیرکل جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی از طریق اندازی سامانه ثبت درخواست ها و مشکلات دانشجویان بین المللی در دانشگاه آزاد اسلامی اطلاع داد.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه آزاد، نشست مشترک نمایندگان دانشجویان بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور مدیرکل جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی، مسئول امور علمی و دانشجویی سفارت جمهوری اسلامی افغانستان و نماینده امور بین الملل استان تهران در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد برگزار گردید.
در این نشست دکتر رزمی مدیرکل جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اشاره به ماهیت دانشجویی بعنوان جوینده دانش و خرد، از آن بعنوان برترین صفات انسان های حق طلب نام برد و دانشجو بودن را خصوصیت پیروان واقعی حضرت محمد مصطفی (ص)، قلمداد کرد.
وی افزود: تلاش دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان یک دانشگاه پیشرو و مترقی این است که دانشجویان بین المللی این دانشگاه، علمِ آمیخته با ایمان را که روشنایی بخش مسیر زندگی است، کسب کنند تا راهنمابخش همه امور فردی و اجتماعی باشد.
رزمی ضمن اشاره به نقش مهم علم و دانش از راه آموزش های دانشگاهی، تصریح کرد: دانشجویان بین المللی سفیران علمی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و باید در زمینه کیفی سازی آموزش و پژوهش برای این دسته از دانشجویان اهتمام جدی صورت گیرد.
مدیرکل جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی از طریق اندازی سامانه ثبت درخواست ها و مشکلات دانشجویان بین المللی در دانشگاه آزاد اسلامی اطلاع داد و اظهار داشت: حوزه بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی طی یک سال گذشته، برنامه های فرهنگی متنوعی برای دانشجویان بین المللی برگزار کرده است.
دولتی مسئول امور علمی و دانشجویی سفارت جمهوری اسلامی افغانستان هم ضمن تشکر از حمایت های دانشگاه آزاد اسلامی در رفع مشکلات دانشجویان کشور افغانستان، نکات و پیشنهاداتی را در مورد مباحث اقامتی دانشجویان کشور افغانستان ارائه نمود.
همچنین دانشجویان حاضر در جلسه به صورت مبسوط به طرح مباحث و مسائل اقامتی، رفاهی، آموزشی و فارغ التحصیلی خود پرداختند و نمایندگان معاونت بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی هم مطالبی را در مورد قوانین و ضوابط مربوطه عرضه کردند.
در این جلسه بر تسریع در فرایند امور اقامتی و کنسولی دانشجویان بین المللی تاکید شد و مقرر شد، این نشست ها برای طرح مباحث و موضوعات دانشجویان بین المللی، در هر نیمسال تحصیلی برگزار گردد.


منبع:

1400/03/26
22:48:25
5.0 / 5
524
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما