صندوق رفاه اعلام كرد؛

۲۵ خرداد آخرین فرصت دانشجویان برای ثبت تقاضای وام

۲۵ خرداد آخرین فرصت دانشجویان برای ثبت تقاضای وام به گزارش این با من برپایه اعلام صندوق رفاه دانشجویان مهلت ثبت نام وام های دانشجویی نیمسال دوم تحصیلی ۲۵ خرداد ماه تمام می شود.به گزارش این با من به نقل از مهر، مهلت ثبت نام وام های دانشجویی نیمسال دوم تحصیلی ۲۵ خرداد ماه تمام می شود، بر همین مبنا دانشجویان متقاضی وام های دانشجویی می توانند برای ثبت نام وام های شهریه، مسکن متاهلی، ضروری، تحصیلی و ویژه دکتری در مهلت باقیمانده با رفتن به سامانه صندوق رفاه درخواست خویش را ثبت کنند.
متقاضیان وام ویژه دکتری از منابع صندوق رفاه دانشجویان تا ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ و متقاضیان از بانک طرف تعهد صندوق تا ۱۵ تیر ۱۴۰۰ برای ثبت تقاضای خود فرصت دارند.
یکی از وام های دانشجویی وام تحصیلی است که با مبالغ متفاوت به دانشجویان مجرد و متأهل، دانشجویان ممتاز و برتر، دانشجویان با شرایط خاص، دانشجویان زیر پوشش نهادهای حمایتی و دانشجویان ساکن خوابگاه ها پرداخت می شود.
بر اساس مصوبه هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان برای نیمسال دوم سال تحصیلی حدود ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که اگر نیاز باشد درصدی هم مجدد پیشبینی خواهد شد.


منبع:

1400/03/25
22:52:29
5.0 / 5
308
تگهای خبر: ثبت نام , دانشجو , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما