آزمون تعیین صلاحیت حرفه ای مشاوران دانشگاهی انجام شد

آزمون تعیین صلاحیت حرفه ای مشاوران دانشگاهی انجام شد آزمون داخلی تعیین صلاحیت حرفه ای کارشناسان و مشاوران شاغل در مراکز مشاوره دانشجویی دانشگاه های تهران و شریف امروز در دانشگاه تهران با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی اجرا شد.به گزارش این با من به نقل از مهر، آزمون داخلی تعیین صلاحیت حرفه ای کارشناسان و مشاوران شاغل در مراکز مشاوره دانشجویی دانشگاه های تهران و شریف اجرا شد.
این آزمون بمنظور ارتقای کیفی ارائه خدمات مشاوره و روان درمانی توسط کارشناسان و متخصصان و باتوجه به استانداردهای بین المللی مراکز مشاوره دانشجویی دانشگاه های (IASC) نخستین آزمون صلاحیت حرفه ای کارشناسان و متخصصان فاقد پروانه سازمان نظام روان شناسی کشور که هم اکنون در مراکز مشاوره و دانشگاه های تهران و شریف شاغل به فعالیت هستند، امروز پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ در محل باشگاه دانشجویی دانشگاه تهران و با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی اجرا شد.
این آزمون در امتداد برنامه های توانمندسازی مشاوران مراکز فوق الذکر و برمبنای بخشنامه سازمان امور دانشجویان اجرا شد. بعد از انجام اعلام نتایج آزمون کتبی، در مرداد ماه سال جاری با هماهنگی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره از واجدین شرایط مصاحبه تخصصی به عمل خواهد آمد.
در ابتدای این مراسم دکتر حمید پیروی و دکتر حمید یعقوبی رؤسای مراکز مشاوره دانشگاه های تهران و شریف به اهمیت و ضرورت ارتقا توانمندی های کارشناسان و متخصصان شاغل در مراکز مشاوره دانشگاهی و انجام آزمون تعیین صلاحیت حرفه ای نکاتی را مطرح نمودند.

1400/03/24
09:45:46
5.0 / 5
977
تگهای خبر: آزمون , تخصص , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما