آغاز ثبت نام ترم تابستانی دانشجویان علوم پزشكی

آغاز ثبت نام ترم تابستانی دانشجویان علوم پزشكی به گزارش این با من ثبت نام جهت شرکت در ترم تابستانی دانشجویان دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور شروع شده است و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، ثبت نام دانشجویان جهت شرکت در ترم تابستانی مجازی از راه سایت دانشگاه علوم پزشکی مجازی به نشانی www.vums.ac.ir صورت می گیرد و تمامی دانشجویان تا ۳۱ خرداد ماه مهلت دارند در این کلاس ها ثبت نام کنند.
دانشگاه علوم پزشکی مجازی با مجوز معاونت آموزشی وزارت بهداشت و مشارکت اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، ترم تابستانی سال ۱۴۰۰ را با عرضه دروس اعلام شده برای دانشجویان دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار می نماید و عرضه قطعی این دروس به شرط وجود متقاضی برابر با سقف تعیین شده خواهد بود.
براین اساس سقف انتخاب واحد دانشجویان در ترم تابستانی حداکثر شش واحد درسی و مسئولیت تطابق واحدهای درسی و رعایت پیش نیاز و پس نیاز برعهده دانشگاه مبدا است.
دانشجویان متقاضی ترم تابستانی بعنوان دانشجوی میهمان دانشگاه علوم پزشکی مجازی می باشند.
تکمیل فرم تقاضای ترم تابستانی میهمانی و پیشنهاد دروس مورد نیاز، بارگذاری تصویر معرفی نامه از اداره کل آموزش دانشکده / دانشگاه های علوم پزشکی کشور، بارگذاری تصویر معرفی نامه از سوی ستادهای شاهد و ایثارگر (جهت دانشجویان شاهد و ایثارگر)، بارگذاری تصویر کپی کارت ملی، بارگذاری تصویر اسکن یک قطه عکس و پرداخت شهریه واحدهای انتخابی (که بعد از ثبت نام در سامانه و تایید دانشجو توسط دانشگاه علوم پزشکی مجازی قابل پرداخت است) همچون مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی ترم تابستانی مجازی عنوان شده است.
اعلام نمرات دانشجویان منوط به بارگذاری معرفی نامه های تایید شده توسط اداره امور خدمات آموزشی دانشگاه / دانشکده های علوم پزشکی کشور در سامانه است و در صورتیکه در هنگام ثبت نام در سامانه مدارک ارسالی ناقص باشد این فرصت وجود دارد که در حین اجرای برنامه نسبت به ویرایش و رفع نقص مدارک ارسالی اقدام گردد. با عنایت به این که آدرس ایمیل هر دانشجو بعنوان کد کاربری هر فرد در سامانه های آموزشی تعریف می شود، دانشجویان موظف می باشند ایمیل صحیح را ثبت کنند.
این دوره دارای شهریه است که طبق مبالغ اعلامی از متقاضیان دریافت می شود و هزینه دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت توسط معاونت آموزشی وزارت بهداشت تأمین می شود.
همینطور هزینه هر واحد درسی اختصاصی برای دانشجویان با سهمیه آزاد از دانشگاه های علوم پزشکی ۳ میلیون و ۱۶۲ هزار ریال (۳۱۶ هزار و ۲۰۰ تومان) است. همینطور هزینه هر واحد درسی اختصاصی با احتساب ۴۰ درصد تخفیف ۱ میلیون و ۸۹۷ هزار و ۲۰۰ ریال (۱۸۹ هزار و ۷۲۰ تومان) است.
هزینه هر واحد درس پایه یا عمومی برای دانشجویان با سهمیه آزاد از دانشگاه های علوم پزشکی ۲ میلیون و ۹۳۷ هزار و ۶۰۰ ریال (۲۹۳ هزار و ۷۶۰ تومان) است. همینطور هزینه هر واحد درسی اختصاصی با احتساب ۴۰ درصد تخفیف ۱ میلیون و ۷۶۲ هزار و ۵۶۰ ریال (۱۷۶ هزار و ۲۵۶ تومان) است.
اسامی داوطلبان حائز شرایط و برنامه عرضه دروس و برنامه آزمون بعد از ثبت نام اولیه و مشخص شدن تعداد دانشجویان متقاضی از راه وبسایت دانشگاه علوم پزشکی مجازی اطلاع رسانی خواهد شد.
کلاس های مجازی دانشجویان از پنجم تیرماه شروع می شود. تمامی محتواهای آموزشی تا ۵ شهریور ۱۴۰۰ بارگذاری می شود و آزمون الکترونیکی ترم تابستان در ایام ۱۰ تا ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ برگزار می گردد و نمرات ۳۱ شهریور ماه به دانشگاه های علوم پزشکی کشور اعلام می شود.
منبع:

1400/03/21
20:04:28
5.0 / 5
375
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما