با صدور بیانیه ای؛

هیئات دانشجویی كشور از مردم برای حضور در انتخابات دعوت نمودند

هیئات دانشجویی كشور از مردم برای حضور در انتخابات دعوت نمودند هیئات دانشجویی کشور طی اطلاعیه ای از مردم کشورمان دعوت نمودند تا ۲۸ خرداد در پای صندوق های رأی حاضر شده و با انتخاب اصلح، زمینه های رسیدن به تمدن نوین اسلامی را فراهم نمایند.به گزارش این با من به نقل از مهر، به نقل از نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها، اجماع هیئات دانشجویی ایران اسلامی طی اطلاعیه ای از مردم کشورمان دعوت کرد تا ۲۸ خرداد با صفوف به هم فشرده خویش در پای صندوق های رأی بار دیگر بر پیمان خود با امامین انقلاب و شهدای صراط حق تاکید کرده و با انتخاب اصلح، زمینه های رسیدن به تمدن نوین اسلامی را فراهم آورند.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
عبور از دهه های پرتلاطم و پشت سر گذاشتن طوفان فتنه های فراوان، انقلاب اسلامی را که نهالی تازه روییده بر خاک گلگون کفنان ۵۷بود به درختی مستحکم و نمادی شاخص در مردم سالاری دینی بدل نموده است؛ تا جایی که امروز در سایه ولایت و امامت و با تاکید بر حضور میدانی مردم، از چنان قدرت و استحکامی برخوردار گردیده که می تواند پشتیبان مظلومان جهان بوده و بدون هیچ واهمه ای به تقابل با دولت های استکباری قیام نماید.
دستیابی به چنین جایگاه بلامنازعی تنها با عینیت بخشی به دو بال اسلامیت و جمهوریت محقق می گردید. دو وجهی که امروز و در آستانه انتخاب سیزدهمین رئیس جمهور ایران اسلامی، با اقدام قانونی و منطقی شورای محترم نگهبان بعنوان نماد اسلامیت در مردم سالاری دینی و در جهت استقامت بخشی به ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ظهور و بروز یافته است.
انقلاب اسلامی حالا وارد دومین مرحله خودسازی و جامعه پردازی و تمدن سازی شده است؛ که برای تحقق راهبردها در ادامه راه، باز هم حمایت هوشمندانه مردمی در کنار آرمان های نظام اسلامی محوریت امور را شامل می شود.
بر این اساس اجماع هیئات دانشجویی دانشگاه های کشور از مردم فهیم و غیرتمند ایران اسلامی مخصوصاً دانشگاهیان عزیز جهت حضوری خط شکنانه در انتخابات ۲۸ خرداد ماه دعوت می نماید تا با صفوف به هم فشرده خویش در پای صندوق های رأی، بار دیگر بر پیمان خود با امامین انقلاب و شهدای صراط حق تاکید نموده و با انتخاب اصلح، زمینه های رسیدن به تمدن نوین اسلامی را فراهم آورند.


منبع:

1400/03/20
00:30:45
5.0 / 5
809
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما