برگزاری دومین دوره مسابقات تخصصی مناظره دانشجویان با موضوع تعاون

برگزاری دومین دوره مسابقات تخصصی مناظره دانشجویان با موضوع تعاون این با من: در سال ˮتولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی هاˮ دومین دوره مسابقات تخصصی مناظره تعاون با حضور 16 تیم دانشجویی و تیم هایی از کارشناسان حوزه تعاون در تیر ماه سال جاری انجام خواهد شد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، در این مسابقات دانشجویان علاقمند در قالب تیم های دو تا چهار نفره بعد از ثبت نام و حضور در کارگاه آموزشی-توجیهی جهت شرکت در مناظره ها آماده خواهند شد.
گروه سه نفره ای از اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در رشته های مرتبط یا افراد دارای سابقه فعالیت و مدیریت در زمینه تعاون، داوری مسابقات را برعهده خواهند داشت.
محورهای مسابقات این دوره که به همت سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی و با حمایت معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود، توسعه تعاونی های محلی، نوآوری در زمینه تعاون، تامین مالی تعاونی ها، موانع و مشکلات تعاونی ها و... خواهد بود.
دبیرخانه مسابقات مناظره با تشکیل شورای علمی مسابقات با حضور اساتید دانشگاهی و متخصص این حوزه و بررسی بخشنامه های اجرائی و داوری و تدوین گزاره های استاندارد، اهتمام در افزایش سطح کیفی این مسابقات دارد.
باتوجه به وضعیت بهداشتی ناشی از شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، همه مناظره ها تا مرحله نیمه نهایی بصورت غیرحضوری انجام خواهد شد. مرحله نهایی و اختتامیه نیز با درنظرگرفتن پروتکلهای بهداشتی، بصورت حضوری برگزار می شود.
نخستین دوره مسابقات تعاون در پاییز سال قبل با حضور ۱۶ تیم دانشجویی برگزار و تیم فراز از دانشگاه فرهنگیان موفق به کسب مقام قهرمانی این دوره از مسابقات شد.
منبع:

1400/03/18
22:38:45
5.0 / 5
1059
تگهای خبر: آموزش , اساتید , پاییز , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما