یك مقام مسئول خبر داد؛

پیشبینی وام بیماری خاص ویژه دانشجویان و خانواده هایشان

پیشبینی وام بیماری خاص ویژه دانشجویان و خانواده هایشان به گزارش این با من سرپرست معاونت امور دانشجویان صندوق رفاه وزارت علوم از پیش بین وام برای دانشجویانی که خود و خانواده شان مبتلا به بیماری خاص شده اند اطلاع داد.به گزارش این با من به نقل از مهر، صمد حاج جباری در مورد افزایش سقف وام های دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت: افزایش سقف وام ها جز و برنامه های صندوق در سال ۱۴۰۰ می باشد و بر مبنای مصوبه هیأت امنا محترم صندوق صورت می پذیرد.
وی افزود: همان گونه که اطلاع رسانی در رسانه ها کردیم سال جاری وام ویژه دکتری هم از ماهانه ۷۰۰ هزار تومان به یک میلیون تومان در ماه افزایش یافت که به صورت شش ماهه به دانشجویان حائز شرایط پرداخت می شود.
سرپرست معاونت امور دانشجویان صندوق رفاه اضافه کرد: با عنایت به شرایط اقتصادی، اجتماعی و تداوم شیوع بیماری کرونا خاطرنشان کرد: صندوق رفاه دانشجویان از آغاز شیوع بیماری کرونا در کنار دانشجویان بوده و تمهیداتی برای رفاه حال این عزیزان اندیشیده که میتوان به همکاری در مورد اجاره بهای خوابگاه های دانشجویی و تقویت وام های دانشجویی و افزایش مبالغ وام های دانشجویی که برخی تا دو سه برابر رشد داشتند و هدفمند کردن آنها اشاره نمود.
وی افزود: همینطور صندوق رفاه برای کرونا، وام موارد خاص را پیش بینی کرد که با تشخیص معاون دانشجویی دانشگاه به دانشجو تعلق می گیرد و همینطور وامی برای دانشجویانی که خودشان و خانواده شأن مبتلا به بیماری خاص هستند هم در نظر گرفته شد. امیدواریم که به یاری حق هر چه سریع تر این بیماری آخر یافته و شرایط دانشگاه ها و دانشجویان و عموم مردم به روال عادی جریان یابد.


منبع:

1400/03/16
17:26:19
5.0 / 5
392
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما