امنیت بالا در ارسال بار هوایی به آلمان

امنیت بالا در ارسال بار هوایی به آلمان شركت پادمیرا فریت آماده پذیرفتن كار فریت بار مسافری به تمام نقطه است . و این كار را به صورت صفر تا صد از بسته بندی تا تحویل در فرودگاه مقصد انجام می دهد .


آلمان یکی از مقصد های مهم مسافرین ایرانی و مهاجرین است . همه ساله مسافران زیادی بین ایران و آلمان تردد می کنند . و همیشه هم دارای اضافه بار مسافری هستند . و نیاز به شرکتی دارند تا بارشان را به مقصد خود در المان ارسال کند . شرکت پادمیرا فریت آماده پذیرفتن کار فریت بار مسافری به تمام نقطه است . و این کار را به صورت صفر تا صد از بسته بندی تا تحویل در  فرودگاه مقصد انجام می دهد .

اکثر شهرهای بزرگ آلمان مقصد مستقیم خیلی از مسافرین ایرانی است به خصوص : فرانکفورت , هامبورگ , مونیخ , هانوفر , برلین و ...

 

هزینه حمل بار هوایی به آلمان چقدر است ؟

همانطور که می دانید هر کدام از شهرها دارای فرودگاه مخصوص به خود هستند و هزینه ارسال برای شهرهای مختلف آلمان نیز متفاوت است .  در تعیین قیمت هر کیلو بار هوایی و به صور کل هزینه فریت بار به آلمان فاکتورهایی مد نظر هستند که در زیر آورده ایم :

مقدار وزن بار که مهمترین عامل در تعیین هزینه کلی بار هست  . و بر اساس وزن نهایی بر روی باسکول فرودگاه امام خمینی (ره) تعیین می شود . شرکت هایی هواپیمایی وزن بار را در دو حالت بررسی می کنند وزن عادی بار و وزن حجمی بار هر کدام بیشتر باشد آن را مد نظر قرار می دهند .

هواپیمایی مورد نظر برای ارسال می باشد . هواپیمایی های داخلی هزینه پایین تری دارند مثل ایران ایر , ماهان و ... اما مدت زمان زیادی هم طول می کشد تا بار را ارسال کند چرا که مقدار بار آنها بیشتر است . امام هواپیمایی های خارجی مثل قطر و امارات هم تعداد هواپیمای بیشتری دارند و هم اینکه بار را سریع تر ارسال می کنند از این رو هزینه ارسال با این هواپیمایی ها یکمی گران است .

شهر مقصد . تمامی نقاط دنیا هزینه یکسانی ندارند و هر کدام از شهر ها تعرفه خاص خود برای ارسال بار را دارند .

نکته مهم در رابطه با ارسال بار هوایی به آلمان . شرکت فریت بار پادمیرا راه همیشه در ابتدای کار یک قیمت برای هر کیلو بار هوایی ارائه می کند و دیگر هیچ هزینه ای به آن اضافه نمی شود .

چقدر بار می توانیم به آلمان ارسال کنیم ؟

بازه وزنی بار برای ارسال هوایی بسته نیست و شما به هر میزان بار می توانید به هر کشوری ارسال کنید . تعرفه فرودگاهی ارسال بار بر اساس وزن به صورت زیر است :

بار مینیمم زیر 45 کیلو - 45 کیلو – 100 کیلو – 300 کیلو  - 300 کیلو به بالا  | هر چه میزان بار شما بیشتر شود هزینه ارسال پایین تر خواهد آمد .

برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شرکت فریت بار هوایی پادمیرا فریت تماس بگیرید :

آدرس : تهران، سهروردی شمالی، خیابان میرزایی زینالی غربی، ساختمان اداری 144، واحد 1

تلفن :

88501288

88501287

موبایل : 09121406909

وب سایت :  https://padmirafreight.com/

ارائه خدمات بار هوایی با امنیت و کیفیت بالا کار ماست .  منتظر شما هستیم همین الان تماس بگیرید.

1400/03/15
14:55:50
5.0 / 5
1004
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما