دانشگاه تربیت مدرس اعلام كرد:

ورود مراجعین متفرقه ممنوع

ورود مراجعین متفرقه ممنوع این با من: دانشگاه تربیت مدرس باتوجه به تغییر شرایط کرونائی تهران، شرایط جدید حضور در این دانشگاه را اعلام نمود.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، باتوجه به تغییر وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهر تهران از قرمز به نارنجی، معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی دانشگاه تربیت مدرس، نحوه حضور دانشگاهیان در این دانشگاه را اعلام نمود.
بر این اساس، کلیه کارهای اعضای هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس شامل کارهای آموزشی، پژوهشی، حضور در جلسات گروه، جلسات دفاع از طرح پایان نامه و رساله، راهنمایی و مشاوره دانشجویان بصورت مجازی ادامه خواهد داشت. بدیهی است در صورت ضرورت و بنا به تشخیص عضو هیأت علمی، مدیر گروه و یا هیأت رییسه دانشکده، حضور افراد در محل کار برای انجام هر یک از فعالیت ها برای کوتاه مدت و رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی بلامانع خواهد بود.
البته، نحوه حضور دانشجویان در آزمایشگاه ها مطابق با شیوه نامه ای خواهد بود که از طرف معاونت پژوهشی این دانشگاه به دانشکده ها ابلاغ گردیده است.
دانشگاه تربیت مدرس در مورد نحوه فعالیت اداری کارکنان نیز اعلام نمود: در واحدهای مختلف بصورت ۵۰ درصد حضور و ۵۰ درصد دورکاری خواهد بود و جانبازان با سابقه بیماری تنفسی، کارکنان بالای ۶۰ سال، افراد دارای بیماری زمینه ای (که قبلا مستندات تایید شده آن ارائه شده باشد)، زنان حامله و بانوان دارای فرزند خردسال در اولویت دورکاری هستند.
دانشگاه تربیت مدرس تاکیده کرده که ورود کلیه مراجعین متفرقه شامل دانشجویان بدون مجوز از معاونت پژوهشی و یا افراد غیر دانشجو و میهمان به دانشگاه تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و در صورت ضرورت و بنا به تشخیص مسئول ارشد واحد ذی ربط مراتب می بایست از قبل با اداره حراست هماهنگ شود و پروتکل بهداشتی بصورت دقیق رعایت گردد.
همین طور برگزاری کلیه مراسم ها، نشست ها و اجتماعات حضوری نیز تا اطلاع ثانوی ممنوعست.
منبع:

1400/03/07
15:20:28
5.0 / 5
861
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما