همكاری دانشگاه امیركبیر و انجمن شركت های دانش بنیان برای برگزاری رویدادهای فناورانه سلامت

همكاری دانشگاه امیركبیر و انجمن شركت های دانش بنیان برای برگزاری رویدادهای فناورانه سلامت توافق نامه ی همکاری مشترک درخلال انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران و پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر توسط مسئولان این دو نهاد به امضا رسید.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، با توجه به همکاری قبلی درخلال انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران و پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر و تمایل انجمن و دانشگاه به همکاری بیشتر و موثرتر در حوزه فناوری سلامت، این دو نهاد تصمیم گرفتند تا همکاریهای فی درخلال را گسترش دهند. در این راستا توافق نامه همکاری مشترک درخلال انجمن و دانشگاه در ساختمان فارابی آن دانشگاه و با حضور مدیران طرفین منعقد شد.
بر طبق این توافق نامه، همکاری مشترک در مرکز نوآوری دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر صورت خواهد پذیرفت و طرفین نسبت به برگزاری رویدادهای فناورانه و دوره های آموزشی در حوزه سلامت اقدام خواهند کرد و همین طور زمینه سازی لازم جهت تسهیل در امور کسب وکار و توانمندسازی شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های مستقر در آن دانشگاه، توسط انجمن صورت خواهد پذیرفت.
بر طبق این توافق نامه، جلسات مشترکی درخلال اعضای هیئت علمی دانشگاه و اعضای هیئت مدیره انجمن و مدیران عامل شرکت های عضو انجمن برگزار می گردد و طرح های فناورانه و نوآورانه حوزه سلامت آن دانشگاه بعد از ارزیابی و درصورت موفقیت در رویدادهای تجاری سازی انجمن بصورت رایگان شرکت داده خواهند شد. در آخر قرار شد زمینه جذب و عضویت شرکت های دانش بنیان و هسته های فناور مستقر دانشگاه در انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران و به تبع آن در اتاق تجاری تهران مهیا شده و در مورد صادرات محصولات این شرکتها و ستاندن حمایت های لازم مادی از آنها توسط بانک ها و صندوق های سرمایه گذاری نیز، رایزنی لازم توسط انجمن صورت پذیرد.

بنا بر اعلام انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت، بمنظور اقدامات اجرائی مذکور، دانشگاه صنعتی امیرکبیر فضای مورد نیاز برای این همکاری را با مساعدت دانشکده مهندسی پزشکی و مرکز نوآوری مستقر در آن دانشکده در اختیار انجمن شرکتهای دانش بنیان حوزه سلامت تهران قرار داد.1400/03/06
11:39:03
5.0 / 5
301
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما