دانشگاه شریف اعلام كرد؛

شرط اسكان دانشجویان تحصیلات تكمیلی در خوابگاه ها

شرط اسكان دانشجویان تحصیلات تكمیلی در خوابگاه ها بر طبق اعلام دانشگاه صنعتی شریف، ورود دانشجویان کارشناسی به دانشگاه ممنوعست و اسکان دانشجویان تحصیلات تکمیلی بصورت مشروط امکان پذیر خواهد بود.به گزارش این با من به نقل از مهر، باتوجه به تغییر وضعیت کرونا در شهر تهران به نارنجی، از روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی تمام کارهای دانشگاه صنعتی شریف با رعایت ملاحظات مندرج در بندهای زیر صورت می پذیرد:
۱. کلیه کارهای آموزشی (شامل کلاس ها و جلسات دفاع از پایان نامه و رساله) بصورت مجازی ادامه خواهد یافت. اعضای هیئت علمی که نیاز به استفاده از استودیوهای دانشگاه برای تدریس دارند، کماکان می توانند در استودیوهایی مشخص شده، به تدریس خود ادامه دهند.
۲. تردد دانشجویان تحصیلات تکمیلی به دانشگاه که نیاز به حضور در آزمایشگاه یا ملاقات با استاد راهنما دارند، فقط بعد از هماهنگی با استاد راهنما مقدور است. اساتید لازم است تعداد دانشجویان را در فضای آزمایشگاه در اختیار خود به نحوی سامان دهند که در هر روز بیش از ۱ نفر به ازای هر ۱۵ مترمربع حضور نداشته باشد و تهویه اتاق با هوای آزاد به خوبی انجام پذیرد.
۳. اسکان دانشجویان تحصیلات تکمیلی (دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۷ که تا اختتام مردادماه سال جاری موفق به دفاع از پایان نامه می شوند و دانشجویان دکترا) که نیازمند اقامت در خوابگاه هستند، تنها با ارائه درخواست به مدیریت تحصیلات تکمیلی و مطابق با شرایطی که این مدیریت اعلام خواهدنمود و باتوجه به محدویت های اقامت در خوابگاه و بعد از تایید این مدیریت مقدور است.
۴. ورود دانشجویان کارشناسی به دانشگاه همچنان ممنوعست و تنها دانشجویانی در مراحل نهایی فراغت از تحصیل برای پیگیری فرآیندهای فراغت از تحصیل می توانند با هماهنگی قبلی به ساختمان جدید آموزش مراجعه کنند. اطلاع رسانی در مورد نحوه هماهنگی توسط معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه انجام شده است.
۵. کلیه جلسات و رویدادهای دانشگاه از قبیل شوراها و کمیته های دانشکده ها و پژوهشکده ها و سمینارهای پژوهشی که بصورت مجازی امکان برگزاری دارند، طبق روال معمول برگزار خواهند شد.
۶. کارکنان تا سطح ۵۰ درصد و با برنامه ریزی مدیر واحد مربوطه بصورت دورکاری به فعالیت خواهند پرداخت. حضور همکاران متصدی انجام امور مربوط به سامانه های الکترونیکی، حفاظت فیزیکی، تأسیسات و ساختمان، فضای سبز و خدمات پشتیبانی در رابطه با دانشجویان مستقر در خوابگاه ها (شامل کارکنان ادارات امور خوابگاه، کارکنان و پیمانکاران امور تغذیه، مرکز بهداشت و پرسنل خدمات خوابگاهی)، بسته به اعلام مدیر واحد مربوطه ضروری می باشد.
۷. افرادی که در مجتمع های خدمات فناوری و دانشجویانی که در طرح های ارتباط با صنعت همکاری دارند به تناسب بصورت دورکاری به فعالیت خود ادامه خواهند داد. حضور افراد شاغل در واحدهای مجتمع های خدمات فناوری و طرح های ارتباط به صنعت تا سطح ۵۰ درصد به تشخیص و پذیرش مسئولیت استاد مسئول و با توجه محدودیت های اعلام شده توسط مدیریت ارتباط با صنعت دانشگاه مقدور است.
۸. در همه مواردی که حضور افراد در دانشگاه مجاز شمرده شده است، افراد ملزم به رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی خواهند بود.
بدیهی است در صورت تغییر وضعیت هشدار از نظر میزان فراگیری بیماری کووید ۱۹، نحوه حضور اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان باتوجه به بخشنامه های بعدی، اطلاع رسانی خواهد شد.

1400/02/27
22:12:19
5.0 / 5
768
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما