۲۸ اردیبهشت؛

نشست شورای انضباطی وزارت بهداشت با دبیران مناطق

نشست شورای انضباطی وزارت بهداشت با دبیران مناطق به گزارش این با من نشست وبیناری دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت با دبیران ارزیاب مناطق ده گانه کشور، سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه جاری برگزار می گردد.به گزارش این با من به نقل از معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، نشست دبیر و کارشناسان شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت با دبیران ارزیاب شوراهای انضباطی مناطق ۱۰ گانه دانشگاه های علوم پزشکی کشور روز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه جاری به صورت ویدئوکنفرانس برگزار می گردد.
در این نشست هر یک از دبیران ارزیاب مناطق ده گانه دانشگاه های علوم پزشکی کشور تجارب ارزیابی مناطق تحت نظر خویش را به اشتراک گذاشته و به بیان نقاط ضعف و قوت ارزیابی ها می پردازند.
همچنین دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت شاخصهای این دبیرخانه را در ارزیابی شوراها در سال ۱۴۰۰ تشریح نموده و فعالیتهای دبیرخانه را وفق برنامه عملیاتی سال ۱۴۰۰ تبیین خواهند نمود. در ضمن در این جلسه در مورد نحوه تعامل درون منطقه ای و کشوری شوراهای انضباطی تبادل نظر خواهد شد.
شایان ذکر است دبیران ارزیاب مناطق هر ساله از راه رأیمستقیم سایر دبیران منطقه انتخاب و حکم آنان توسط دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت صادر می شود.
در این نشست دبیران شوراهای انضباطی دانشگاه های علوم پزشکی همدان، زنجان، ارومیه، مازندران، دزفول، بوشهر، اصفهان، زاهدان، سبزوار، جهرم، ایران و شهید بهشتی حاضر خواهند بود.


منبع:

1400/02/27
18:49:42
5.0 / 5
1011
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما