از سوی نهاد رهبری دانشگاهها؛

اعلام شماره تلفن ارتباط با ستاد ازدواج دانشجویی

اعلام شماره تلفن ارتباط با ستاد ازدواج دانشجویی این با من: دانشگاهیان جهت پیگیری و ارتباط با ستاد ازدواج دانشجویی می توانند بوسیله دفاتر نهاد در دانشگاه محل تحصیل و یا بوسیله شماره چهار رقمی 1612 بدون پیش شماره ارتباط برقرار کنند.به گزارش این با من به نقل از مهر، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، اعلام نمود: باتوجه به شروع ثبت نام بیست و چهارمین دوره ازدواج های دانشجویی، دانشگاهیان جهت پیگیری و ارتباط با ستاد ازدواج دانشجویی می توانند بوسیله دفاتر نهاد در دانشگاه محل تحصیل و یا بوسیله شماره چهار رقمی ۱۶۱۲ بدون پیش شماره ارتباط برقرار کنند.
بر اساس این گزارش، ثبت نام بیست و چهارمین دوره ازدواج دانشجویی همسفر تا بهشت بصورت آزمایشی شروع شده است.
دانشجویانی که از اول مهرماه سال ۱۳۹۷ تا اول اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ ازدواج کرده اند، می توانند با مراجعه به سایت https: //ezdevaj.nahad.ir/registeration/sign-up ازدواج دانشجویی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ثبت نام کنند.
مراسم ازدواج دانشجویی یا طرح ملی «همسفر تا بهشت» با شعار ازدواج بهنگام، آگاهانه، آسان و پایدار جهت فائق آمدن بر این حلقه مفقوده، در جوار بارگاه نورانی حضرت ثامن الحجج آقا علی بن موسی الرضا (ع) انجام خواهد شد.
ستاد ازدواج دانشجویی با برگزاری مراسم تلاش دارد زوج های جوان را با آموزش مهارت های زندگی، در شروع زندگی مشترک یاری رساند.


منبع:

1400/02/23
21:20:26
5.0 / 5
929
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما