رئیس مركز رشد و نوآوری دانشگاه علوم پزشكی ایران خبر داد

اجرای پروژه هوشمندسازی خدمات دانشجویی با نگاه حمایت اجتماعی

اجرای پروژه هوشمندسازی خدمات دانشجویی با نگاه حمایت اجتماعی به گزارش این با من رئیس مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علوم پزشکی ایران از اجرای پروژه هوشمندسازی خدمات دانشجویی با نگاه حمایت اجتماعی در این دانشگاه اطلاع داد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دکتر امید پور نیک در حاشیه نشستی که به منظور بررسی اجرای پروژه خدمات دانشجویی با نگاه حمایت اجتماعی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، اظهار نمود: با عنایت به شرایط جدید و تعاملات دانشجویان با سیستم های آموزشی و عرضه دهنده خدمت، نیازهای جدیدی بوجود آمده است.

رئیس مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علوم پزشکی ایران بیان نمود: هدف از اجرای این پروژه، راه اندازی یک سامانه هوشمند با قابلیت رصد و پایش برای پشتیبانی از فرآیندهای تحصیلی، آموزشی اجتماعی و کاری دانشجویان است.

دکتر پورنیک اظهار نمود: این پروژه در فاز برنامه ریزی، توسعه ساختاری و مدل مفهومی قرار دارد تا این برنامه را بعد از بررسی و نیازسنجی عملیاتی نماییم.

وی خاطرنشان کرد: هوشمندسازی خدمات دانشجویی به علت حل مشکلات حوزه دانشجویی، رصد و پایش فرآیندها و شرایط اجتماعی، فردی و تحصیلی دانشجویان ضروری می باشد، بنابراین باید به منظور افزایش بهره وری فرآیندها مورد بازبینی قرار گیرد.

به نقل از دانشگاه علوم پزشکی ایران، این پروژه با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و وزارت بهداشت به انجام خواهد رسید.1400/02/23
10:44:44
5.0 / 5
471
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما