صندوق رفاه اعلام كرد؛

اعلام شرایط ضامنین برای ضمانت بازپرداخت وام های دانشجویی

اعلام شرایط ضامنین برای ضمانت بازپرداخت وام های دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم شرایط ضامنین برای ضمانت بازپرداخت وام های دانشجویی را اعلام نمود.به گزارش این با من به نقل از مهر، به منظور تسهیل در بهره مندی دانشجویان متقاضی وام و پشتیبانی از دانشجویان مستعد کم بضاعت، تعداد ضامنین برای ضمانت بازپرداخت وام های دانشجویی به شرح ذیل است:
۱- برای دریافت وام های دانشجویی تا سقف مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال، معرفی یک نفر ضامن قراردادی از بین ضامنین حائز شرایط مندرج در ماده ۱۱ آیین نامه پرداخت و بازپرداخت وام های دانشجویی صندوق الزامی است.
۲- برای دریافت وام های دانشجویی تا سقف مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال، معرفی یک نفر ضامن رسمی یا پیمانی و یا دو نفر ضامن قراردادی از بین ضامنین حائز شرایط مندرج در ماده ۱۱ آیین نامه پرداخت و بازپرداخت وام های دانشجویی صندوق الزامی است.
۳- برای دریافت وام های دانشجویی بیشتر از ۳۰۰ میلیون ریال، معرفی یک نفر ضامن دیگر علاوه بر ضامنین قبلی صرفا از میان کارکنان رسمی و پیمانی حائز شرایط در ماده ۱۱ آیین نامه پرداخت و بازپرداخت وام های دانشجویی صندوق الزامی است.
مشکل عدم امکان حضور ضامن در محل سکونت دانشجو یا بالعکس
در صورتی که ضامن دانشجو در شهرستان و خود دانشجو شهر دیگری است و امکان حضور ضامن در محل سکونت دانشجو یا بالعکس مقدور نیست، ضامن می تواند، با رفتن به یکی از دفاتر اسناد رسمی در محل سکونت خود نسبت به تنظیم سند وکالت برای دانشجو اقدام نموده و سند وکالت مورد نظر را برای دانشجو ارسال نماید.
دانشجو بعد از دریافت اصل سند وکالت نامه می تواند به یکی از دفاتر اسناد رسمی در شهر محل تحصیل رجوع و بدون حضور ضامن و به وکالت از ضامن نسبت به تکمیل سند محضری تعهد نامه دانشجویی اقدام نماید.

متقاضیان وام های دانشجویی در نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰_ ۱۳۹۹ تا ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ فرصت دارند تا با رفتن به سامانه صندوق نسبت به ثبت نام وام های دانشجویی اقدام نمایند.
ثبت درخواست برای متقاضیان وام ویژه دکتری از منابع صندوق رفاه دانشجویان تا ۲۵ اردیبهشت و برای متقاضیان از بانک طرف تعهد صندوق تا ۱۵ تیر ۱۴۰۰ اعلام شده است.


منبع:

1400/02/16
18:07:06
5.0 / 5
1154
تگهای خبر: ثبت نام , دانشجو , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما