از سوی ستاد علوم شناختی؛

دانشجویان دكتری رشته های علوم شناختی حمایت می شوند

دانشجویان دكتری رشته های علوم شناختی حمایت می شوند این با من: ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی از دانشجویان مقطع دکتری تخصصی در رشته های علوم شناختی حمایت می کند.به گزارش این با من به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی، با هدف ارتقای سطح علمی - آموزشی و تقویت بنیه پژوهشی، فناوری و نوآوری، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی از دانشجویان مقطع دکتری تخصصی و پژوهشگران در مؤسسات و مراکز فعال در حوزه علوم شناختی حمایت به عمل می آورد.
این سیاست حمایتی در جهت تأمین نیروی انسانی مجرب برای توسعه علوم، فناوری و خدمات دانش بنیان شناختی، ایجاد هسته های آموزشی-پژوهشی بین رشته ای، گسترش و تعمیق ارتباط با محققان خارج از کشور در جهت توسعه هدفمند گرایش های علوم شناختی ونیز استفاده بهینه از امکانات آموزشی و پژوهشی کشور صورت می گیرد.
ستاد توسعه علوم شناختی در قالب این سیاست، از اساتید داخل و خارج از کشور برای تدریس دروس تخصصی علوم شناختی، ایجاد فرصت های مطالعاتی دانشجویان علوم و فناوری های شناختی، برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزش کوتاه مدت در زمینه علوم و فناوری های شناختی برای ارتقای کیفی رساله دکتری در چارچوب بسته های آموزشی و پژوهشی و فناوری حمایت می کند.
از سوی دیگر کوشش برای ترویج و ارتقای دانش علوم شناختی از جانب ستاد توسعه علوم شناختی همچنان ادامه دارد و این ستاد در جهت ترغیب دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی برتر کشور جهت ایجاد رشته های علوم شناختی، از مراکز علمی- آموزشی حمایت می کند.
دانشجویان، اساتید، محققان و پژوهشگران می توانند اطلاعات لازم از شرایط و نحوه برخورداری از بسته های تشویقی حمایتی و پژوهشی را در بخش آیین نامه ها در سایت ستاد توسعه علوم شناختی دریافت نمایند.


منبع:

1400/02/11
16:32:53
5.0 / 5
1147
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما