رئیس سازمان دانشجویان خبر داد:

تغییر نحوه استقرار دانشجویان در خوابگاه ها

تغییر نحوه استقرار دانشجویان در خوابگاه ها به گزارش این با من رئیس سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: باتوجه به شرایط متغیر کرونا و وضعیت شهرها، استقرار در خوابگاه ها نیز متناسب با این تغییر شرایط تغییر خواهدنمود.به گزارش این با من به نقل از وزارت علوم در نشست مجازی رؤسای دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، قائم مقام و معاونان این وزارت و حضور مجازی رؤسای دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز علمی و با محوریت بررسی وضعیت آموزش عالی کشور در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم اجرا شد.
مجتبی صدیقی، اظهار داشت: باتوجه به شرایط متغیر کرونا و وضعیت شهرها، بحث استقرار در خوابگاه ها نیز متناسب با این تغییر شرایط استقرار تغییر خواهدنمود. فاصله ها و تعداد اسکان در اتاق ها متناسب با وضعیت شهرها است.
وی با اعلان اینکه پیش بینی ما این است که از اول مهر شرایط حضور دانشجویان را در دانشگاه ها داشته باشیم، اظهار داشت: در مورد تنظیم قراردادهای برون سپاری خدمات چند درصد ریسک وجود دارد که در تنظیم قراردادها این موارد رعایت شود.
صدیقی همین طور به بودجه فرصت های مطالعاتی دانشجویان دکتری اشاره نمود و اظهار داشت: این مبلغ فقط برای اعزام دانشجویان دکتری بصورت شش ماهه است و نباید در جای دیگر هزینه شود.
وی در آخر از ایجاد واحد کنسولی در دانشگاه هایی که تعداد دانشجویان خارجی بیش از ۲۰۰ نفر باشد، آگاهی داد.


منبع:

1400/01/23
19:33:18
5.0 / 5
879
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما