معرفی موسسه اجی مجی

معرفی موسسه اجی مجی معلمین اجی مجی همگی از خلاق ترین معلم های ابتدایی كشور می باشند كه با عشق آموزش های اجی مجی را برای بچه ها ضبط كرده اند.


روزگار خوش گذشته که کودکان تنها برای حجم مشق‌ها غر می‌زدند و برای از خواب بیدارشدن بدخلقی می‌کردند؛ گذشته است. اگر کودکی در خانه دارید کاملا عمق حسرت این جملات را درک خواهید کرد و احتمالا بارها آرزو می‌کردید تنها با گفتن یک اجی مجی درس‌هایشان را کاملا یاد بگیرند و به پایه بعدی بروند.

خوشبختانه امروزه این آرزو برآورده شده است ، موسسه اجی مجی با گرداوری بهترین معلمین آموزش دروس ابتدایی آمده است تا تجربه ای متفاوت از یادگیری لذت بخش دروس اول تا ششم دبستان را به ارمغان آورد. معلمین اجی مجی همگی از خلاق ترین معلم های ابتدایی کشور می باشند که با عشق آموزش های اجی مجی را برای بچه ها ضبط کرده اند.

حل مشکل تدریس آنلاین با اجی مجی

تقریبا برای تمام مشکلات راه‌حلی وجود دارد و خوشبختانه برای حل مشکل تدریس آنلاین بچه‌ها، روش‌های خوبی در همین یک سال اخیر ایجاد شده‌اند. درواقع فرقی نمی‌کند که والدین چه میزان تحصیلات داشته باشند، با توجه به تفاوت میان آموزش‌های بزرگسالان و آموزش‌های این دوره، میزان تحصیلات، توانایی و حتی در بیشتر زمان‌ها حوصله و وقت ما، آموزش‌ها کارساز نخواهد بود و هرقدر برای آموزش یک مفهوم تلاش کنیم کودکان معصوم با چهره‌ای مبهوت‌تر به ما زل خواهند زد.

گزاف نیست اگر بگوییم بیشترین آسیب دوران کرونا را کودکان متحمل شده‌اند، جدا شدن از هم‌سن و سال‌ها، جداشدن از محیط مدرسه و نشاط جاری در آن و از دست‌دادن کیفیت معمول آموزش، همه جزو سختی‌های این روزگار برای آن‌ها است. شاید اگر همه این موارد علاوه بر استیصال خانواده‌ها وجود نداشت، موسسه اجی مجی و ایده آن هم به‌وجود نمی‌آمد اما مشکلات نو به راه‌هایی نو و تازه نیاز دارند و اجی مجی جدیدترین تلاش فعالان حوزه کودک و آموزش، برای رفع خلا آموزش صحیح آنلاین است.

معرفی موسسه اجی مجی

اجی مجی تلاش کرده مهم‌ترین مشکل ساختاری آموزش مجازی را از بین ببرد. هنگامی که با اغلب مادرانی که این روزها تمام وقت‌شان صرف آموزش به کودکان می‌شود، صحبت می‌کنیم؛ از یک مسئله بیش از سایر موارد گله دارند: «عدم درک کودکان نسبت به شرایط تازه برای تحصیل».

آن‌ها می‌گویند بازسازی شرایط مدرسه در خانه، به یک کار طاقت‌فرسا تبدیل شده است. آن‌ها باید تمام روز تلاش کنند تا کودکان مقداری از وقت خود را به تحصیل اختصاص دهند. کسل‌بودن دائمی کودکان و یک سال کامل در خانه ماندن، مزید بر علت شده و یادگیری کاهش یافته است. خوشبختانه موسسه اجی مجی برای تمام این‌ها، راه‌حل‌های خوبی یافته و برای آن‌ها جایگزینی ایجاد کرده است که می‌تواند تا حد زیادی برای حل این مشکل به کار آید.

موسسه اجی مجی این کار را به‌روش نوینی انجام داده و با بررسی نیاز کودکان و علاقه‌مندی غالب آن‌ها، یک آموزش جذاب همراه با روش‌های نو برای دروس مختلف ایجاد کرده است.

شاید این روش همان چیزی باشد که شما هم غالبا با خودتان زمزمه می‌کنید که با یک ورد و فقط گفتن «اجی مجی... یاد بگیرید!» کودک شما هم تمام مباحث را همان‌طور که باید یاد گرفته و حتی از شما تقاضا کند زودتر درس بعدی را در اختیارش قرار دهید. برای این کار کافی است از راه‌های ارتباطی موجود استفاده کرده و تدریس به کودک را آغاز کنید.

جمع‌بندی نهایی

نکته بسیار خوب در آموزش اجی مجی امکان استفاده از راه‌های مختلف برای کسب اطلاعات و تجربه‌کردن نحوه تدریس آن‌ها برای هر کودک است. می‌توانید به فروشگاه سایت رسمی اجی مجی مراجعه کرده و ویدئوها را پخش کنید و بازخورد کودک‌تان را به روش آموزش و مدرسان ببینید و سپس برای خرید کامل مجموعه‌ها اقدام کنید.

1400/01/20
13:57:32
5.0 / 5
924
تگهای خبر: رپورتاژ , اطلاعات , سایت , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما