معاون نهاد رهبری در دانشگاهها خبر داد؛

استمرار اجرای برنامه های فرهنگی در فضای مجازی در سال جدید

استمرار اجرای برنامه های فرهنگی در فضای مجازی در سال جدید به گزارش این با من معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اظهار داشت: در صورتیکه آموزش های مجازی ادامه پیدا کند، برنامه های فرهنگی نهاد نیز در فضای مجازی اجرا خواهد شد.حجت الاسلام علی تقوی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه های فرهنگی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها در سال جدید اظهار داشت: برای سال جدید منتظر هستیم تا برنامه دانشگاه ها مشخص شود، اینکه آیا آموزش حضوری میسر خواهد شد یا خیر، اگر آموزش های حضوری مجدد راه اندازی شود، زیرساخت های لازم برای اجرای برنامه های مذکور از قبل وجود دارد و نیاز به برنامه جدید نیست.
وی افزود: اما اگر آموزش ها مانند سال قبل غیرحضوری و الکترونیکی باشد و فعالیت ها در فضای مجازی صورت گیرد، در طول یکسال گذشته تجربیات خوبی را در زمینه اجرای برنامه در فضای مجازی کسب کرده ایم، ما یاد گرفتیم با بهره گیری از فضای مجازی برنامه ها را با کیفیتی بیشتر و هزینه کمتر برگزار نماییم. بدین جهت در سال جدید نیز برنامه ها به این شکل استمرار می یابد.
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها همین طور به تغییر ساختار و مدیریت حوزه های علوم اسلامی دانشگاهیان در سال جدید اشاره نمود و اظهار داشت: تغییراتی در ساختار و مدیریت حوزه های علوم اسلامی دانشگاهیان در حال انجام می باشد و با اهتمامی که مسئولان این دفاتر در دانشگاه ها دارند برنامه ها به خوبی دراین زمینه امسال عملیاتی خواهد شد.
وی همین طور به برنامه های جدید نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها درباره ازدواج دانشجویی اشاره نمود و اظهار داشت: برنامه همسفر تا بهشت که در مشهد مقدس برای دانشجویان برگزار می شد و به خاطر شرایط کرونا تعطیل شد.
وی افزود: به همین دلیل مدیریت خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها در حال برنامه ریزی در این خصوص است و یک سایت برای کل دانشجویان کشور طراحی می شود تا پیش از ازدواج، حین ازدواج و بعد ازدواج به دانشجویان مشاوره دهد.
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها اضافه کرد: همین طور سایت همرسان طراحی شده است که در این سایت برای ازدواج های خوب دانشجویی واسطه شویم، برنامه های خوبی در زمینه ازدواج های دانشجویی بصورت پایلوت در دانشگاه ها در حال اجراست و پس از شناسایی ضعف سایت های مذکور فعالیت خودرا بصورت سراسری شروع خواهدنمود.
وی اضافه کرد: بزودی سند ازدواج دانشگاهیان تدوین می شود و الان مراحل مقدماتی آن به جهت اینکه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی را دریافت کند در حال پیموده شدن است. اگر این سند تصویب شود هم افزایی خوبی در دستگاه های در رابطه با ازدواج ایجاد می شود که برکات خوبی برای ازدواج دانشجویان دارد.


منبع:

1400/01/13
15:47:09
5.0 / 5
851
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما