در گزارش این با من اعلام شد:

جزئیات طرح نوروزی بهداشت روان دانشجویان كشور

جزئیات طرح نوروزی بهداشت روان دانشجویان كشور سرپرست دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم با اشاره به جزئیات طرح نوروزی بهداشت روان دانشجویان کشور اظهار داشت: این برنامه تا 20 فروردین ادامه خواهد داشت.مجید صفاری نیا در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جزئیات طرح نوروز کرونائی اظهار داشت: این طرح از ۲۵ اسفند ۹۹ شروع شده و تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.
وی افزود: بر طبق این طرح هر روز یک مرکز مشاوره دانشجویی در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در سراسر کشور، یک برنامه با مدت زمان دو ساعت (ساعت ۱۷ الی ۱۹) که شامل یک سخنرانی، طنز، کمدی و برنامه های هنری می شود را با هدف کاهش استرس و افزایش سلامت و امید دانشجویان اجرا می کند.
سرپرست دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم اظهار داشت: در این برنامه دانشجویان عضو کانون همیاران سلامت روان نیز با دانشگاه ها همکاری می کنند.
وی افزود: این برنامه در فضای مجازی پخش می شود.
وی درباره اینکه آیا در روزهای تعطیلات نوروز ارائه مشاوره دانشجویی توسط مراکز مشاوره دانشجویی پیش بینی شده است یا خیر، اظهار داشت: باتوجه به برنامه مراکز مشاوره دانشجویی دانشگاه ها ارائه مشاوره دانشجویی در روزهای تعطیلات نوروز نیز برقرار است که راه های ارتباطی دانشجویان و استفاده از این خدمات توسط دانشگاه ها اعلام می شود.

1400/01/08
12:04:23
5.0 / 5
1031
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما