معاون دانشجویی دانشگاه آزاد:

تدوین سیاست های انتخاباتی ۱۴۰۰ در دانشگاه آزاد

تدوین سیاست های انتخاباتی ۱۴۰۰ در دانشگاه آزاد به گزارش این با من معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد از تدوین سیاست های انتخاباتی ۱۴۰۰ برای فعالیت تشکل ها و اساتید این دانشگاه اطلاع داد.فرزاد جهان بین در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اینکه دانشگاه آزاد برای انتخابات سال آینده چهارچوب خاصی برای فعالیت دانشجویان و اساتید دارد، اظهار نمود: ما در حال تدوین سیاست های انتخاباتی هستیم و ان شاء الله در صورت امکان، بلافاصله پس از تعطیلات نوروز آنرا اعلام خواهیم کرد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه اساتید و دانشجویان هم همچون سایر اقشار در فضای رقابتی انتخابات حضور پیدا می کنند، اضافه کرد: ما خط قرمزی برای این عزیزان نداریم و تشکل های دانشجویی می توانند در شناساندن کاندیداها و ارزیابی عملکردشان فعالیت کنند.
جهان بین در ادامه تصریح کرد: با این وجود اما راهبرد اصلی دانشگاه آزاد اسلامی و مدیریت آن، مشارکت حداکثری و کمک به انتخاب اصلح است.
وی افزود: دانشگاه آزاد به هیچ نحوی به نفع شخص یا جریان خاصی وارد عرصه نخواهد شد و اجازه هم نخواهد داد که امکانات دانشگاه، در این حوزه مورد استفاده قرار بگیرد.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد در ادامه خاطرنشان کرد: در روند تدوین سیاست ها برای انتخابات ۱۴۰۰ و تبادل نظرها در این خصوص، تمرکز ما بر عرضه نگاهی است که علاوه بر برخورداری از عقلانیت، سبب رونق فضای سیاسی و انتخاباتی کشور بشود.
جهان بین افزود: یکی از مواردی که مقرر است در تدوین سیاست های انتخاباتی دانشگاه آزاد لحاظ شود، بحث حضور افراد در مناظرات و یا سخنرانی های انتخاباتی است چون که برخی ها از لحاظ قانونی اجازه فعالیت سیاسی ندارند و حضور آنها در دانشگاه با محدودیت رو به رو است.

1399/12/29
13:12:19
0.0 / 5
724
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما