مسابقه سپاس پرستار به ایستگاه آخر رسید

مسابقه سپاس پرستار به ایستگاه آخر رسید به گزارش این با من بوشهر رئیس جهاد دانشگاهی بوشهر اظهار داشت: اگر در حوزه های بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی مسئولیتی به مجموعه ما واگذار کند پذیرا خواهیم بود و به بخش درمان کمک خواهیم داد.


علی احمدی زاده در نشست اختتامیه مسابقه «سپاس پرستار» اظهار داشت: امروز کادر درمان به شکلی بعنوان مدافعان سلامت در خط مقدم مقابله با کرونا هستند و بالغ بر یک سال است که در راه زحمت کشیدند که هم در تمام جهان نمره خوبی گرفتند و واقعاً زحمت های آنها غیر قابل انکار است.
وی اظهار نمود: ما هم در مجموعه جهاد دانشگاهی تلاش کردیم در کنار این عزیزان باشیم و در ابتدای شروع انتشار ویروس کرونا توانستیم دو عدد خط تولید ماسک را ایجاد نماییم و تا چند ماه کمبود و مشکل ماسک را تا حدی برطرف نماییم و هم در عرضه ماسک و هم گان به بیمارستان عرضه خدمت دهیم و موفق به تولید حدود ۷۰ هزار ماسک و گان شدیم.
این مسئول تصریح کرد: بعد به این فکر افتادیم که آزمایشگاه ویروس شناسی برای حل مشکلات آزمایش کرونا راه اندازی نماییم و الحمدلله با همراهی رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آزمایشگاه کرونای استان بوشهر افتتاح شد و هم اکنون هم روزانه و با تعرفه دولتی در حال خدمت است به نحوی که اقشار ضعیف تر جامعه هم مشکلی برای انجام آزمایش نداشته باشند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر اضافه کرد: آمادگی آنرا هم داریم که در همین راستا اگر دانشگاه مسئولیتی به مجموعه ما واگذار کند پذیرا خواهیم بود و به بخش درمان کمک خواهیم داد. زحمات یک ساله عزیزان کادر بهداشت و درمان بسیار قابل تقدیر و تشکر است. آرزوی سلامتی و سربلندی این عزیزان و خانواده هایشان را دارم و همینطور برای شهدای مدافع سلامت آرزوی علو درجات را از ایزد منان مسئلت و برای خانواده های این شهدای عزیز صبر و عزت و زندگی خوبی آرزو داریم.
احمدی زاده خاطرنشان کرد: از همه عزیزانی که در مسابقه دلنوشته سپاس پرستار شرکت کردند تشکر می کنم و به رسم یادبود از دلنوشته های برتر هم تقدیر و تشکر به عمل خواهد آمد.
پرستاران روایت فتحی دیگر رقم زدند
مسئول دفتر جهاد دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این جلسه اظهار داشت: به تمام مجاهدین سلامت خصوصا بانوی جهادی و پرکار سرکار خانم دکتر اسفندیاری، رئیس محترم مرکز آموزشی درمانی خلیج فارس درود می فرستم که بی گمان اگر تلاشهای مجدانه و جهادی ایشان و همکارانشان نبود امروز در استان شاهد شرایط بسیار نامطلوبی بودیم.
هدی دشتی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت اضافه کرد: قریب به یک سال است که در شرایط اپیدمی کرونا که به شدت فرسایشی هم هست قرار داریم. در این دوره این فرشتگان رحمت نقش اثرگذار و تاریخی در مراقبت و حفاظت از سلامتی جامعه داشتند که الحمدالله این ایثار زبانزد همه است و این عزیزان ما در نهایت ایثار، کرامات انسانی و از خودگذشتگی توانستند در روند بهبودی بیماران خدمات شایسته ای انجام دهند و در جبهه نبرد با ویروس هزار چهره کرونا، روایت فتحی دیگر رقم بزنند.

وی تصریح کرد: پرستاران ما در طول تاریخ اسوه صبر شکیبایی بودند خصوصا پرستارانی که در کنار آموزه های علمی از آموزه های دینی هم الهام گرفته و با انگیزه و عشق و تاب آوری از جان خود هم گذشتند. خدا تمامی شهدای مدافع سلامت را مورد رحمت و مغفرت قرار دهد و ان شاالله به حق زینب کبری سلام الله آثار و برکات این خدمات در عرصه ابدی برای ایشان ثبت و محفوظ باشد.
گفتنی است اختتامیه مسابقه سپاس پرستار با تقدیر از نویسندگان دلنوشته های برتر، برگزار گردید. این مسابقه به همت مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی بوشهر و با همراهی بیمارستان آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر و دفتر جهاددانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در چارچوب دلنوشته و در دو بخش دلنوشته های دانشجویی و دلنوشته های پرستاران خطاب به شهدای مدافع سلامت استان برگزار شد.
منبع:

1399/12/18
18:54:25
0.0 / 5
1181
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما