در دانشگاه های آمریكایی صورت گرفت

افزایش مبتلا شدن به كووید-۱۹ و اعمال محدودیت های بیشتر

افزایش مبتلا شدن به كووید-۱۹ و اعمال محدودیت های بیشتر به گزارش این با من دانشگاه ˮمیامیˮ(Miami) اعلام نمود که با افزایش مبتلا شدن به بیماری ˮکووید-۱۹ˮ در بین دانشجویان، محدودیت های جدیدی در این دانشگاه اعمال کرد.


به گزارش این با من به نقل از لوکال ۱۰،، "جولیو فرنک"(Julio Frenk) رئیس دانشگاه میامی با بیان خبر اعمال محدودیت های جدید اظهار داشت: بر این اساس تمامی انجمن های دانشگاه تعطیل خواهد بود. اجتماعات بزرگ دانشجویی و یا فعالیتهای حضوری هم لغو شده است.
وی افزود: دانشجویان نباید در گروه های دانشجویی با حضور بیشتر از ۱۰ نفر کنار هم جمع شوند.
فرنک اضافه کرد: یادگیری حضوری ادامه می یابد چون که کرونا در کلاس ها گسترش نیافته است.
بنا بر اعلام دانشگاه میامی، به تازگی ۶۳۸ نفر از دانشجویان و کارکنان دانشگاه به کووید-۱۹ مبتلا شده اند و هم اکنون چندین دانشگاه آمریکایی با افزایش مبتلا شدن به کووید-۱۹ در محیط دانشگاهی خود رو به رو شده اند.
دانشگاه مینه سوتا شرقی هم شاهد افزایش موارد مبتلا به کووید-۱۹ بوده است و اعلام نمود که الان ۵۹ مورد فعال مبتلا در این دانشگاه وجود دارد که شامل دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه می شود.
دانشجویان از اواسط ژانویه سالجاری به دانشگاه بازگشته اند و افرادی که در خوابگاه های دانشگاه زندگی می کنند، تست کرونا داده اند. اما طی دو هفته اخیر در موارد مبتلا شدن روند صعودی وجود داشته است.
"لورن جفرسون" مدیر ارتباط این دانشگاه هم اظهار داشت: هم اکنون فعالیتهای دانشگاه به صورت مجازی انجام می شود.1399/11/30
12:31:54
0.0 / 5
922
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما