شروع ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد

شروع ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد این با من: قائم مقام مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از شروع ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیات علمی سال 1399 این دانشگاه آگاهی داد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دکتر محمدصادق ضیائی، قائم مقام مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اظهار داشت: ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیات علمی سال ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد از امروز چهارشنبه، ۲۹ بهمن ماه شروع شد.
وی با اعلان اینکه دانشگاه آزاد بر طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به شماره ۶۰۸ مورخ ۱۳۸۶/۴/۱۹ مبادرت به جذب هیأت علمی کرده، اظهار داشت: موارد لازم درباب چگونگی جذب اعضای هیأت علمی طرح و بررسی شده و بعد از طی فرآیندهای لازم و تأییدات هیأت مرکزی جذب دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام فراخوان جذب در این دانشگاه شروع شد.
ضیائی با اشاره به اینکه شرایط و جزئیات ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد در سامانه ساجد به آدرس http: //sajed.iau.ir قابل مشاهده می باشد، اشاره کرد: متقاضیان می توانند برای اطلاع از جزئیات و ثبت نام از امروز (چهارشنبه) به سامانه ساجد مراجعه کنند.
قائم مقام مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برخی شرایط ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار داشت: شرط اصلی درباب مدرک تحصیلی، داشتن مدرک دکتری است، اما در رشته هنر، رشته های فاقد سرفصل و رشته های پزشکی داشتن مدرک کارشناسی ارشد نیز قابل قبول است.
وی افزود: شرایط سنی متقاضیان در رشته های غیرپزشکی برای جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد حداکثر ۳۰ سال و در مقطع دکتری باید حداکثر ۴۰ سال باشد. شرایط سنی در رشته های پزشکی برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و دانشجویان مقطع دکتری ۳۵ سال و برای دارندگان مدرک دکتری ۴۵ سال است.
ضیائی با اشاره به حداقل معدل برای ثبت نام متقاضیان در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار داشت: حداقل معدل مورد نیاز، در مقطع کارشناسی ۱۴، در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای ۱۶ و در مقطع دکتری تخصصی ۱۷ در نظر گرفته شده است.
وی با اعلان اینکه متقاضیان فعلاً تا نیمه فروردین ماه ۱۴۰۰ برای ثبت نام فرصت دارند، تاکید کرد: بعد از ثبت نام متقاضیان، بررسی توانایی های علمی و صلاحیت عمومی آنها انجام شده و مراحل جذب طی خواهد شد. تمامی تلاش دانشگاه آزاد در انتخاب افراد اصلح خواهد بود. فهرست نهایی افراد بر طبق اولویت انتخاب، به استانها ارسال خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد، مقام مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد، اشاره کرد: درباب رشته های پزشکی و معارف، اقدامات مرتبط توسط معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به شکل مستقل انجام می شود و در نهایت با هماهنگی مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، فهرست نهایی به استانها ارسال می شود.
او در آخر تاکید کرد: متقاضیان برای اطلاع از جزئیات ثبت نام و همین طور شرایط تکمیلی ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد به سامانه ساجد مراجعه کنند.
منبع:

1399/11/29
14:28:27
0.0 / 5
836
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما