صندوق رفاه اعلام كرد؛

انواع و مبلغ انواع وام های تحصیلی

انواع و مبلغ انواع وام های تحصیلی به گزارش این با من صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم انواع وام های دانشجویی را در نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام نمود.به گزارش این با من به نقل از مهر، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم انواع وام های دانشجویی را در نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام نمود.
انواع وام های دانشجویی شامل، وام تحصیلی، وام ضروری، وام ویژه دکتری، وام مسکن متاهلی و وام شهریه می شود که به شرح زیر است:
وام تحصیلی: برای دانشجویان روزانه دانشگاه های دولتی، مراکز وابسته به دستگاههای اجرایی، آموزشکده های فنی و حرفه ای.
وام ضروری: برای دانشجویان روزانه دانشگاه های دولتی مراکز وابسته به دستگاههای اجرایی، آموزشکده های فنی و حرفه ای.
وام ویژه دکتری: برای دانشجویان روزانه تمام وقت مقطع دکتری، دانشگاه های دولتی، مراکز وابسته به دستگاههای اجرایی.
وام مسکن متاهلی (ودیعه): برای دانشجویان روزانه دانشگاه های دولتی، مراکز وابسته به دستگاههای اجرایی، آموزشکده های فنی و حرفه ای.
وام شهریه: برای دانشجویان نوبت دوم و شهریه پرداز.
افزایش مبلغ انواع وام های تحصیلی
افزایش پنجاه درصدی مبلغ وام تحصیلی دانشجوی متأهل زن دارای فرزند که به دلیل شهادت، فوت، متارکه و یا ازکارافتادگی همسر سرپرستی فرزند یا فرزندان خویش را برعهده دارد با عرضه مدارک و مستندات لازم.
افزایش پنجاه درصدی مبلغ وام تحصیلی دانشجویان توان خواه نابینا، کم بینا، ناشنوا و کم شنوا و معلول جسمی و حرکتی در صورت عرضه مدارک.
ارائه حداقل مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان به دانشجوی مجرد و عرضه حداکثر مبلغ دو میلیون تومان به دانشجویان متأهل با عرضه سند تأهل.
افزایش پنجاه درصدی مبلغ وام تحصیلی دانشجویان ممتاز، برتر، مبتکر و نمونه کشوری با عرضه مدارک و مستندات لازم.
افزایش پنجاه درصدی مبلغ وام تحصیلی دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی کشور با عرضه مدارک و مستندات لازم.
افزایش پنجاه درصدی مبلغ وام تحصیلی دانشجویان مجرد ساکن در خوابگاه های غیردولتی مورد تأیید شورای نظارت و ارزیابی خوابگاه های غیردولتی با عرضه مدارک و مستندات.
برای ثبت نام انواع وام های دانشجویی برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۹۹ در سامانه دانشجویی (پورتال) صندوق برای ثبت تقاضای دانشجویان از ۱۶ بهمن ۹۹ تا آخر نیمسال تحصیلی جاری فعال است و تمامی دانشجویان متقاضی واجد شرایط می توانند نسبت به ثبت تقاضای خود در سامانه مذکور اقدام نمایند.


منبع:

1399/11/27
21:17:35
0.0 / 5
756
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما