رئیس سازمان امور دانشجویان:

دانشگاه ها برای دوران پس از كرونا آماده می شوند

دانشگاه ها برای دوران پس از كرونا آماده می شوند رئیس سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: در این دوران تلاش کردیم با تقویت زیرساخت های تربیت بدنی در دانشگاه ها، نظیر ساخت چمن های مصنوعی و...، فضا را برای پس از کرونا آماده نماییم.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه پیام نور، مجتبی صدیقی در مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقات آنلاین اطلاعات عمومی ورزشی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی که امروز به صورت ویدئوکنفرانس در سازمان مرکزی برگزار شد، اضافه کرد: تربیت بدنی دانشگاه پیام نور بعنوان یکی از زیرمجموعه های آموزش عالی به شدت در این حوزه فعال است و نقش ویژه ای در توسعه ورزش کشور دارد.
وی خاطرنشان کرد: حضور در رقابت های ملی و بین المللی همواره نشان دهنده پتانسیل بالای این دانشگاه بوده است.
وی به مجموعه اقدامات سازمان امور دانشجویان در زمان انتشار کرونا اشاره نمود و اظهار داشت: در این دوران تلاش کردیم با تقویت زیرساخت های تربیت بدنی در دانشگاه ها، نظیر ساخت چمن های مصنوعی و …، فضا را برای پس از کرونا آماده نماییم.
رئیس سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: حفظ ارتباط با دانشجو بخصوص در دوران شیوع بیماری کرونا که آثار روحی و روانی بسیاری در میان دانشجویان حاکم است، بسیار اقدام بجا و شایسته ای است و می تواند نقش مؤثری در کاهش این آثار و غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان داشته باشد.
صدیقی خاطرنشان کرد: مسابقات ورزشی به صورت الکترونیکی و از راه طراحی نرم افزارهای جدید برگزار شد و با کمک این نرم افزارها توانستیم رقابت های ممکن را دنبال نماییم.
وی همینطور از عرضه واحدهای درسی تربیت بدنی یک و دو به صورت الکترونیکی و در چارچوب نرم افزاری اشاره نمود و عنوان کرد: تا جایی که امکان داشت تلاش کردیم در دوران کرونا، شرایط فارغ التحصیلی دانشجویان را عقب نیندازیم.
وی در انتها ابراز امیدواری کرد: با آخر بیماری کرونا بتوانیم شاهد رقابت های پرشور دانشجویان در میادین ملی و بین المللی ورزشی باشیم.

1399/11/18
20:54:24
0.0 / 5
725
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما