فناوری، به كمك آموزش دانشجویان پرستاری می آید

فناوری، به كمك آموزش دانشجویان پرستاری می آید به گزارش این با من دانشگاه ˮنشنالˮ( National) آمریکا در پنجاهمین سالگرد تاسیس خود اعلام نمود که ابتکار جدیدی را در آموزش مجازی به کار گرفته است.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، این دوره حقیقت مجازی، تمرینات بالینی دانشجویان رشته پرستاری را در یک محیط شبیه سازی شده عرضه می دهد.
این شبیه ساز جدید به دانشجویان پرستاری اجازه می دهد در شرایط فعلی که حضور در بیمارستان ها به علت کووید-۱۹ خطرناک می باشد، مهارت های لازم در مورد رشته و کار خویش را تمرین کنند.
درحالی که کشورهای مختلف جهان با محدودیت های لازم برای سلامتی و ایمنی خانواده ها در طول پاندمی کووید-۱۹ مواجهند، اساتید حوزه مراقبت های بهداشتی در حال یافتن روش هایی جدید برای شبیه سازی تجارب تعامل با بیمار در محل کار هستند.
یکی از روسای دانشگاه ملی کالیفرنیا اظهار نمود: هدف ما در این روش تقویت آموزش پرستاران با روش های ابتکاری جدید است تا حتی در دوران کرونا هم تمرین و آموزش عملی آنها عرضه گردد.
این برنامه که تأمین اعتبار بودجه ۲۰۰ هزار دلاری آن از جانب سازمان منابع و خدمات بهداشتی صورت گرفته، برای افزایش دستیابی به خدمات بهداشتی با کیفیت در جوامع کم برخوردار عرضه شده است.


علاوه بر این، سازمان خیرخواهانه "Las Patronas" که به پشتیبانی از خدمات اجتماعی شهرستان سن دیگو می پردازد، حدودا ۵۰ هزار دلار برای خرید حدودا ۷۰ هدست حقیقت مجازی به این برنامه اهدا کرد و یک هیئت نظارت هم ۲۵ هزار دلار برای پوشش هزینه های نرم افزار و برنامه ریزی این طرح اعطا کرد.
هم اکنون، تعداد زیادی از برنامه های آموزشی مراقبت بهداشتی با استفاده از شبیه سازی حقیقت افزوده بعنوان راهی برای تقویت دانشجویان رشته های در رابطه با سلامتی در حال اجرا شدن است.
دانشجویان رشته پرستاری دانشگاه نشنال در این طرح یک دوره ۱۲۰ ساعته را بعنوان کارآموزی خود در محیط شبیه سازی شده سپری می کنند.
این شیوه آموزش شبیه سازی شده الان به ۸ گروه دانشجویی عرضه می شود که در انتهای دوره شامل ۸۰ دانشجو می شود.
دانشگاه ملی کالیفرنیا می خواهد در آینده این آموزش های شبیه سازی شده را به سایر رشته های در رابطه با سلامتی تعمیم دهد.
منبع:

1399/11/16
23:26:41
0.0 / 5
888
تگهای خبر: آموزش , اساتید , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما