معاون اداری، مالی وزارت علوم:

اجرای روانشناسی محیط در تعمیر و تجهیز خوابگاه های دانشجویی

اجرای روانشناسی محیط در تعمیر و تجهیز خوابگاه های دانشجویی معاون اداری مالی وزارت علوم خواهان اجرای روانشناسی محیط در بحث تعمیر و تجهیز خوابگاه های دانشجویی شد و اظهار داشت: اگر فقط به تعمیرات خوابگاه ها بپردازیم خطا است.به گزارش این با من به نقل از مهر، محمد تقی نظر پور در مراسم طرح ارتقای خوابگاه های دانشجویی که با حضور وزیر علوم و خیرین آموزش عالی بامداد امروز در وزارت علوم انجام شد اظهار داشت: بیشتر از اینکه به ساختمان فکر نماییم باید به دانشجو و اساتید فکر نماییم.
وی افزود: هم اکنون که بحث تعمیرات خوابگاه ها را بر عهده گرفته ایم، لازم است که بحث روانشناسی محیط را در خوابگاه ها مد نظر قرار دهیم چونکه می تواند در سلامت روح و جسم دانشجویان بسیار مؤثر باشد.
معاون اداری مالی وزارت علوم اضافه کرد: فضای خوابگاهی بر روح و روان دانشجویان بسیار تأثیر گذار است و اگر بتوانیم فضای خوبی در محیط خوابگاه ایجاد نماییم و این طراحی را در بازسازی های خوابگاه ها مد نظر قرار دهیم زمینه آرامش روحی و روانی دانشجویان را در خوابگاه ها فراهم نموده ایم.
وی اشاره کرد: اگر فقط به تعمیرات خوابگاه ها بپردازیم خطا است، باید فضایی در خوابگاه ها ایجاد نماییم که محیط خوابگاه برای دانشجویان مفرح و دلباز باشد.

1399/11/06
14:46:59
0.0 / 5
522
تگهای خبر: آموزش , اساتید , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما