در گزارش این با من اعلام شد:

تسهیلات رفاهی وزارت علوم برای دانشجویان جدیدالورود

تسهیلات رفاهی وزارت علوم برای دانشجویان جدیدالورود به گزارش این با من معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان از تسهیلات جدید این صندوق ویژه دانشجویان ورودی جدید دانشگاه ها اطلاع داد.الیاس منیری در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان ویژه دانشجویان ورودی جدید دانشگاه ها اظهار داشت: هم اکنون یکی از مشکلاتی که وجود دارد در ارتباط با ثبت نام انواع وام های دانشجویی توسط دانشجویان ورودی جدید است.
وی افزود: چون فرآیند ثبت نام و انتخاب واحد این دانشجویان به صورت مجازی بوده و ارتباط حضوری با دانشگاه و مسؤلان آن نداشته اند، علیرغم ارسال پیامک صندوق رفاه، در خصوص اینکه برای ثبت نام وام ها اقدام نمایند، به نظر می آید آن آگاهی لازم را ندارند.
معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان اضافه کرد: هم اکنون تمام موانع موجود برای دانشجویان روزانه دانشگاه های دولتی و شهریه پرداز توسط صندوق رفاه دانشجویان رفع شده است و مسیر برای بهره مندی این دانشجویان از انواع وام های دانشجویی هموار شده است.
وی یادآورشد: دانشجویان جدید الورود می توانند با رفتن به پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان به نشانی bp.swf.ir تقاضای خویش را برای ثبت انواع وام های دانشجویی انجام دهند.
منیری افزود: دانشجویان ورودی جدید تا اول بهمن ۹۹ فرصت دارند برای ثبت نام اقدام نمایند اگر دانشجویان احیاناً در ارسال مدارک هم تأخیر داشته باشند، مشکلی نیست، فقط تقاضای خویش را ثبت کنند و سپس مدارک خویش را برای دانشگاه ارسال نمایند تا در سامانه بارگزاری شود.


منبع:

1399/10/26
23:19:14
0.0 / 5
819
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما