سامانه دانشجویار دانشگاه آزاد افتتاح شد

سامانه دانشجویار دانشگاه آزاد افتتاح شد به گزارش این با من رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با گرامیداشت روز دانشجو از سامانه دانشجویار رونمایی نمود.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه آزاد، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه جلسه صمیمانه با نمایندگان تشکل ها و فعالان دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی که به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو برگزار شد، از سامانه «دانشجویار» رونمایی نمود.
در این مراسم دکتر فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی و تعدادی از مدیران دانشگاه هم حضور داشتند.
طهرانچی در این مراسم با اشاره به اینکه سامانه «دانشجویار» بعنوان یک سامانه مکمل در عرصه فعالیتهای دانشجویی و ارتباط دانشجو با دانشگاه فعالیت می کند، اظهار داشت: باید نمونه هایی که نیاز دانشجویان است، به این سامانه اضافه شود که این کار توسط خود دانشجویان و اعضای تشکل های دانشجویی هم قابل انجام است.
وی با تاکید بر اینکه سامانه «دانشجویار» تنها یک نرم افزار نیست، اضافه کرد: این سامانه یک بستر بزرگ است که باید در آینده گسترش پیدا کرده و در حلقه های دوم و سوم خود، باعث درآمدزایی سیستمی برای گروه های دانشجویان شود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: این دانشگاه می تواند یک اقتصاد پایا و پویا بر این بستر شکل دهد. به همین دلیل، این سامانه می تواند رشد کرده و به دانشجویان کمک نماید تا کسب وکارهای زیادی پیرامون این سامانه شکل بگیرد.
سامانه «دانشجویار» توسط تیمی متشکل از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شده که تمامی فرآیندهای ارتباطی دانشجویان در فضای مجازی را پشتیبانی می کند.
این سامانه در ۵ فرایند اصلی «ارتباط و تعامل دانشجویان با امور اداری و رفاهی»، «ارتباط و تعامل دانشجویان با آموزش های عمومی و مشاوره فوق برنامه»، «ارتباط و تعامل دانشجویان با استاد راهنما و گروه آموزشی»، «ارتباط و تعامل دانشجویان با مسؤلان واحدها» و «ارتباط و تعامل دانشجویان با حوزه فرهنگی» فعالیت می کند.
همچنین سامانه «دانشجویار» دارای ۸ زیرسامانه است که عبارتند از «حوزه راهنمایی و مشاوره»، «حوزه اتوماسیون درخواست محور»، «حوزه بازار بهم رسانی»، «حوزه پیام رسان و شبکه های اجتماعی»، «حوزه فروشگاه آنلاین»، «حوزه کتابخوانی دیجیتال»، «حوزه امور بانکی» و «حوزه بارگذاری محتوای مطلوب».
این سامانه که با هدف ارتباط و تعامل دانشجو و دانشگاه در بستر فضای مجازی راه اندازی شده، در فاز نخست فعالیت خود، ۴ خدمت را در اختیار دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قرار خواهد داد که شامل «کارت دانشجویی دیجیتال»، «پالایش سلامت ورودی های جدید»، «استاد راهنما» و «استاد مشاور فرهنگی» است. سامانه «دانشجویار» از هفته آینده به صورت رسمی و عمومی در اختیار دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی خواهد بود.


منبع:

1399/09/20
15:51:40
5.0 / 5
1090
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما