از سوی ستاد پیشگیری از كرونای دانشگاه؛

اعلام نحوه فعالیت دانشگاه شریف از روز شنبه

اعلام نحوه فعالیت دانشگاه شریف از روز شنبه این با من: ستاد پیش گیری از كرونای دانشگاه صنعتی شریف درباب نحوه كارهای این دانشگاه از روز شنبه 15 آذرماه جاری مصوبه ای صادر كرد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، در مصوبه ستاد پیش گیری از کرونای دانشگاه صنعتی شریف آمده است: "با آرزوی صحت و سلامتی برای همه همکاران گرامی، دانشجویان عزیز و خانواده های آنان، باتوجه به اعلام وضعیت نارنجی برای شهر تهران از روز شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ و در اجرای بخشنامه شماره ۳۷۴۸۹۹ مورخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ سازمان امور اداری و استخدامی کشور موضوع طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها، به اطلاع می رساند از روز شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ کارهای دانشگاه به شرح زیر خواهد بود:

۱. کلیه برنامه های آموزشی به صورت مجازی ادامه خواهد داشت.

۲. نحوه برگزاری جلسات دفاع از پایان نامه های کارشناسی ارشد، دکتری و امتحانات جامع دکتری مطابق با مصوبات پیشین ستاد کرونای دانشگاه و شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه خواهد بود.

۳. حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی در خوابگاه ها با شرایط قبل از ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ و حضور در آزمایشگاه ها بصورت حداقلی و با رعایت پروتکل بهداشتی ابلاغی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی مورخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ میسر خواهد بود.

۴. فعالیت اداری کارکنان در امور غیرضروری و اموری که به صورت دورکاری امکان انجام آن وجود داشته باشد، می تواند به تشخیص مدیر مربوطه به صورت دورکاری انجام پذیرد. مدیران ستادی و روسای دانشکده ها، مراکز و پژوهشکده ها برنامه دورکاری همکاران خودرا به صورت هفتگی به مدیریت امور اداری دانشگاه اطلاع خواهند داد و بر نحوه انجام دورکاری نظارت خواهند داشت. اولویت دورکاری با همکارانی خواهد بود که امکانات دورکاری در منزل خودرا فراهم نموده باشند. همکاران مبتلا به بیماری زمینه ای (با تشخیص پزشک درمانگاه دانشگاه)، زنان حامله و مادران کودکان زیر ۲ سال کارهای خودرا تماماً به صورت دورکاری انجام خواهند داد. فعالیت کارکنان اداری در کل دانشگاه به شکلی برنامه ریزی خواهد شد که حداکثر ۵۰ درصد کارکنان در محیط دانشگاه حضور داشته باشند.

۵. برگزاری کلیه مراسم ها و اجتماعات حضوری تا اطلاع ثانوی ممنوع خواهد بود.

۶. کلیه افراد حاضر در دانشگاه ملزم به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خواهند بود و مدیران ستادی و روسای دانشکده ها، مراکز و پژوهشکده ها مسئولیت نظارت بر رعایت پروتکل ها در واحد تحت مدیریت خودرا دارند.

۷. بدیهی است در صورت تغییر وضعیت هشدار در شهر تهران یا ابلاغ بخشنامه ها و دستورالعمل های جدید از ستاد ملی کرونا، تغییرات لازم در این مصوبه صورت خواهد گرفت و اطلاع رسانی خواهد شد."

منبع:

1399/09/13
20:01:11
5.0 / 5
897
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما