باحكم رئیس سازمان امور دانشجویان؛

سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان منصوب گردید

سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان منصوب گردید این با من: رئیس سازمان امور دانشجویان با صدور حكمی سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان را منصوب نمود.به گزارش این با من به نقل از مهر، مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان با پذیرش استعفای دکتر منصوره السادات صادقی، مدیرکل سابق دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان، دکتر مجید صفاری نیا را بعنوان سرپرست این دفتر منصوب نمود.
در حکم ابلاغی دکتر مجتبی صدیقی خطاب به دکتر مجیدصفاری نیا آمده است:
نظر بمراتب تعهد، شایستگی و تجارب بهادار جنابعالی، به سبب این ابلاغ بعنوان سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان منصوب می شوید.
رجاء واثق دارم که برمبنای سیاست های دولت تدبیر و امید و اهداف، خط مشی ها و برنامه های راهبردی سازمان در توسعه و ارائه خدمات مشاوره و سلامت روان و جسم به دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور، گام های مؤثر و مفیدی برخواهید داشت.
توفیق بیش از پیش جنابعالی را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.
همچنین دکتر صدیقی در نامه جداگانه ای از خدمات و کوشش های دکتر منصوره السادات صادقی، مدیرکل سابق دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
دکتر مجید صفاری نیا، عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور با مرتبه استادی در رشته روان شناسی اجتماعی است و تألیف، ترجمه، ویراستاری و نقد علمی ۳۵ عنوان کتاب دانشگاهی را برعهده داشته است.
دکتر صفاری نیا سابقه اجرائی خدمت بعنوان مدیرکل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور، رئیس پژوهشکده آموزش باز و ازراه دور دانشگاه پیام نور، سرپرست حوزه هنری سازمان بهزیستی و ریاست انجمن روان شناسی اجتماعی ایران را به مدت چهار دوره در کارنامه خود دارد.


منبع:

1399/09/01
12:36:04
5.0 / 5
1023
تگهای خبر: آموزش , انجمن , پژوهش , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما