اطلس فناوری زیرساخت های آزمایشگاهی خودرو تدوین می شود

اطلس فناوری زیرساخت های آزمایشگاهی خودرو تدوین می شود به گزارش این با من با امضای تفاهم نامه 3 جانبه اطلس فناوری زیر ساخت های آزمایشگاهی كشور در حوزه خودرو تدوین می شود.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، با امضای تفاهم نامه میان ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته، معاونت توسعه صنایع حمل و نقل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران برای تدوین اطلس فناوری زیرساخت های آزمایشگاهی کشور، برنامه ریزی برای تکمیل آنها در طراحی اجزا و قطعات در حوزه خودرو و قوای محرکه با هم همکاری می کنند.
در این تفاهم نامه مشترک مقرر شده است «شناسایی و اولویت بندی نیازهای روز کشور در حوزه آزمون های خودرویی»، «همکاری برای مشارکت شرکت های خودروساز و زنجیره تأمین آنها به منظور توسعه مراکز تست و آزمون» و «ارائه مشاوره های تخصصی به نهادهای قانون گذار و سیاست گذار به منظور اولویت دهی به توسعه تجهیزات تست و آزمون خودرو در کشور» در اولویت قرار گیرد.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، «بالا رفتن سطح استاندارد زیرمجموعه های خودرو»، «تکمیل آزمون، طراحی و ساخت خودرو» و «توانمندسازی زیرمجموعه های خودرویی کشور» همچون اهداف این تفاهم نامه همکاری است.
منبع:

1399/07/22
13:29:55
5.0 / 5
1140
تگهای خبر: آزمایشگاه , آزمون , تخصص , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما