امروز آخرین مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد

امروز آخرین مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد این با من: انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شركت كننده در آزمون سراسری سال 99 (به جز رشته های پزشكی، دندانپزشكی، داروسازی و دامپزشكی) امروز چهارشنبه، 16 مهرماه تمام می شود.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، تمامی داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال ۹۹ که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می توانند تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه (۱۶ مهر) با مراجعه به سامانه مرکز سنجش دانشگاه آزاد به آدرس http: //www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
داوطلبان می توانند با بهره گیری از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی، به سامانه وارد شده و بعد از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند.
داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی، در گروه های هنر و زبان خارجی شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در صورت تمایل رشته/ محل های این گروه را در بین انتخاب های یکصدگانه خود منظور کنند.
داوطلبانی که رشته/محل مورد نظر خودرا در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی یابند، توجه داشته باشند که بیش از ۹۵ درصد رشته/محل های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که درصورت تمایل با مراجعه به سامانه http: //www.azmoon.org می­ توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
برمبنای اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد، داوطلبان ابتدا از وجود رشته/محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس مبادرت به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.
منبع:

1399/07/16
21:43:13
5.0 / 5
1576
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما